Vodafone SIM kartımı nasıl değiştirebilirim?

brkmrs01

Hectopat
Daha fazla  
Türk Telekom'dan Vodafone'a geçtim ve bir süre sonra telefon SIM kartı okumamaya başladı. Telefonu bir açıyorum, SIM kart takılı değil, kimse aranmıyor, internet açılmıyor. Türk Telekom'dayken böyle bir sorun olmadığı için sorun SIM kartta diye zannediyorum, o yüzden değiştirmek istiyorum. Nasıl yapabilirim, herhangi bir ücreti var mı ve nereye başvurmam gerekiyor?

Vodafone bayisine gidip hattınızı Vodafone'ye geçiş yaptığınızı ve hattınızın kullanıma kapandığını söyleyin. Ya da hiç olmazsa yakınınızın birinden Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak bu konuyu anlatın ya da hiç olmazsa yeni SIM kart ücretli ise fiyat bilgisi alırsınız.

Öncelikle SIM kartı başka bir telefonda denemelisin. Eğer sıkıntının simden kaynaklı olduğundan eminsen bir Vodafone bayisine gidip SIM kart değişikliğini ücretli olarak yaptırabilirsin.

Türk Telekom'dan Vodafone'a geçtim ve bir süre sonra telefon SIM kartı okumamaya başladı. Telefonu bir açıyorum, SIM kart takılı değil, kimse aranmıyor, internet açılmıyor. Türk Telekom'dayken böyle bir sorun olmadığı için sorun SIM kartta diye zannediyorum, o yüzden değiştirmek istiyorum. Nasıl yapabilirim, herhangi bir ücreti var mı ve nereye başvurmam gerekiyor?

Kanka git operatör değiştir ücretsiz zaten BİMCELL öneririm TT gibi -zaten onun alt yapısını kullanıyor- iyi ve ucuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı