Vodafone sınırsız FreeZone güzelliği nedir?

Furkan45

Hectopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Meslek
Üniversite Öğrencisi
Bugün ilk defa Vodafone'a geçtim. Red sınırsız iletişim 20 tarifesi. Tanımlı gözüken sınırsız olarak 1 red Pass iletişim 2 de sınırsız FreeZone güzelliği paketi gözüküyor. Satın almadan önce tarifesi reklamlarında Telegram gözkümüyordu ama uygulamada açıklamasında Telegram'da var ve 200 300 MB kullandığımda paketten gitmedi. Tam olarak hangi uygulamalar var hangi açıklama doğru ve bu FreeZone ve Pass'lar ne tam olarak bilen var mı? 2 FreeZone'den biri tam sınırsız gibi anladım doğru mu acaba?

Her ay böyle bir hakkınız oluyor;
Screenshot_20211219-165828_2.png

Bunu ücretsiz bir şekilde alıp, 24 saat boyunca kullanım sağlayabilirsiniz.

Screenshot_20211220-113214_Yanmda.jpg

Eki Görüntüle 1246831

Görsel yüklemeyi unutmuşum. Burada da ona benzer bir şey var. Birinde sınırsız iletişim yazıyor öbüründe sadece sınırsız ve süre olarak da 1 ay gözüküyor acaba ilk aya özel 1 aylık mı verdiler? Yoksa sadece uygulamalar için mi? 2 tane FreeZone olunca acaba biri tamamen sınırsız mi dedim.

Eki Görüntüle 1246837

Görsel yüklemeyi unutmuşum. Burada da ona benzer bir şey var. Birinde sınırsız iletişim yazıyor öbüründe sadece sınırsız ve süre olarak da 1 ay gözüküyor acaba ilk aya özel 1 aylık mı verdiler? Yoksa sadece uygulamalar için mi? 2 tane FreeZone olunca acaba biri tamamen sınırsız mi dedim.
Hiçbirinin de dediğim paket ile alakası yok hocam, ek paketler kısmın da sınırsız yazan sekmeye girerek en alttan alabilirsiniz.

Eki Görüntüle 1246837

Şehrinize özel internet paketi ücretsizdir ve taahhüt boyunca yenilenir. Sonra iptal olur.

Vodafone TV Red Paketi ile Ücretsiz Vodafone TV üyeliği ile Vodafone TV'de kullanabildiğiniz 2 GB internet verir. 12 ay boyunca yenilenir. Sonra Vodafone TV üyeliği ile aynı anda iptal olur.

Red Pass iletişim paketi tarifenize dahildir. Sınırsız WhatsApp, Facebook Messenger, Bip, Telegram ve Signal kullanım hakkı verir. Mesajlar ile Sesli ve Görüntülü Konuşma da internetinizden yemez.

Üzerinde sınırsız iletişim yazan FreeZone paketi bir bugdan dolayı öyle gözüküyordur.

Üzerinde sadece sınırsız yazan FreeZone paketi ise her ay bir kez kullanabildiğiniz 1 günlük sınırsız internet paketi hakkınız.

Şehrinize özel internet paketi ücretsizdir ve taahhüt boyunca yenilenir. Sonra iptal olur.

Vodafone TV red paketi ile ücretsiz Vodafone TV üyeliği ile Vodafone TV'de kullanabildiğiniz 2 GB internet verir. 12 ay boyunca yenilenir. Sonra Vodafone TV üyeliği ile aynı anda iptal olur.

Red Pass iletişim paketi tarifenize dahildir. Sınırsız WhatsApp, Facebook messenger, bip, Telegram ve Signal kullanım hakkı verir. Mesajlar ile sesli ve görüntülü konuşma da internetinizden yemez.

Üzerinde sınırsız iletişim yazan FreeZone paketi bir bugdan dolayı öyle gözüküyordur.

Üzerinde sadece sınırsız yazan FreeZone paketi ise her ay bir kez kullanabildiğiniz 1 günlük sınırsız internet paketi hakkınız.

Teşekkürler bunu soruyordum. Zaten tamamen sınırsız paket olsaydı önce sinirsizdan giderdi herhalde. Ayrıca Discord, Twitter, PUBG Mobile de olması lazım ama freezon paketi mi oluyor acaba onlar? Paket yanlış olmuş galiba ben 26 yaş altı olanı istemiştim aradığımda ama hat annemin üzerine üstüme almadım daha o yüzden 26 yaş olanini tanimlamamislar sanırım. Ama telefonla aradığımda yapabiliriz demişlerdi. ya da freezon olanlar mı acaba o paketler?
Şu an test ediyorum. Twitch vs. paketten yemiyor. Galiba hat annemin üzerine olduğundan 26 yaş için olan paketi tanımlayamamışlar ama hattı ben kullandığımdan ayrıca 26 yaş için olan paketteki tarifeyi tanımlamışlar. Yani ben kardayım normalde 26 yaş için olanda Telegram Facebook falan yok gözüküyordu. :)
Eki Görüntüle 1246831

Hotspot da sınırsız mı acaba ek şart falan da var mı? Mesela Kablonet'te taahhütnamede yazan 5TB'yi aşınca sözleşmemiz iptal ediliyormuş. Burada da ona benzer bir şart var mı acaba? Özel yurtta kalıyorum. İnternet hızı yavaş güncellemeler birikti 200GB'den fazla güncelleme var ayrıca film vs. de indirmek istiyorum 1 günde 400 500GB kadar dowloand yapabilirim bir sıkıntı olmasın sonra.

Son düzenleme:
Teşekkürler bunu soruyordum. Zaten tamamen sınırsız paket olsaydı önce sinirsizdan giderdi herhalde. Ayrıca Discord, Twitter, PUBG Mobile de olması lazım ama freezon paketi mi oluyor acaba onlar? Paket yanlış olmuş galiba ben 26 yaş altı olanı istemiştim aradığımda ama hat annemin üzerine üstüme almadım daha o yüzden 26 yaş olanini tanimlamamislar sanırım. Ama telefonla aradığımda yapabiliriz demişlerdi. ya da freezon olanlar mı acaba o paketler?
Şu an test ediyorum. Twitch vs. paketten yemiyor. Galiba hat annemin üzerine olduğundan 26 yaş için olan paketi tanımlayamamışlar ama hattı ben kullandığımdan ayrıca 26 yaş için olan paketteki tarifeyi tanımlamışlar. Yani ben kardayım normalde 26 yaş için olanda Telegram Facebook falan yok gözüküyordu. :)

Hotspot da sınırsız mı acaba ek şart falan da var mı? Mesela Kablonet'te taahhütnamede yazan 5TB'yi aşınca sözleşmemiz iptal ediliyormuş. Burada da ona benzer bir şart var mı acaba? Özel yurtta kalıyorum. İnternet hızı yavaş güncellemeler birikti 200GB'den fazla güncelleme var ayrıca film vs. de indirmek istiyorum 1 günde 400 500GB kadar dowloand yapabilirim bir sıkıntı olmasın sonra.
Ücretsiz sınırsız internet te hotspot'ta sınırsız hocam, bir sorun yaşamazsınız, daha önce kullandım çünkü. Şimdi direk Limitsiz Redli tarifesindeyim, eğer durumunuz yeter ise tavsiye edebilirim bu tarifeyi de 129₺'dan başlıyor 262₺'ye kadar gidiyor.

Ücretsiz sınırsız internet te Hotspot'ta sınırsız hocam, bir sorun yaşamazsınız, daha önce kullandım çünkü. Şimdi direk limitsiz redli tarifesindeyim, eğer durumunuz yeter ise tavsiye edebilirim bu tarifeyi de 129₺'dan başlıyor 262₺'ye kadar gidiyor.

Başka forumlara baktığımda oradakiler 15GB hotspot sınırı var diyorlardı. Yurtta kalıyoruz özel yurt ama internet kötü ve altyapıda sorun varmış. Sorgulatınca altyapı gözükmüyor. Vodafone'ye tarifeleri daha iyi olduğundan geçtim ama asıl PC'den kullanıyorum interneti. En azından kablo ile falan PC'ye veririm hotspot sınırı yoksa. Zaten en az 60-70TL vereceğiz kişi başı aynı fiyata gelir. 150-200e kadar ödeyebilirim.

Başka forumlara baktığımda oradakiler 15GB hotspot sınırı var diyorlardı. Yurtta kalıyoruz özel yurt ama internet kötü ve altyapıda sorun varmış. Sorgulatınca altyapı gözükmüyor. Vodafone'ye tarifeleri daha iyi olduğundan geçtim ama asıl PC'den kullanıyorum interneti. En azından kablo ile falan PC'ye veririm hotspot sınırı yoksa. Zaten en az 60-70TL vereceğiz kişi başı aynı fiyata gelir. 150-200e kadar ödeyebilirim.

O limit sadece "limitsiz redli" paketlerinde var.

15 GB hotspot kotası; Limitsiz Redli Silver, Limitsiz Redli Elite ve Limitsiz Redli Ekstra da var hocam. Limitsiz Redli de yok

Geri
Yukarı