Vodafone sınırsız internet paketi nereden bulunur?

Sana tavsiyem şu an Vodafone'den almaman, kendim 4 hat kullanıyorum bu şirketten. 4.5G çekmiyor 3G alıp kullanıyorum interneti sürekli kopmalar yaşanıyor. Superbox falan bakabilirsiniz.

Mbps sınırı yok gayet hızlı. Silver red miş bu arada düzelttim.
Hocam peki hotspot açabiliyor musunuz? Yeni şöyle olacak, vodofone hat alacaklar, o paketi alıp bir telefona takacaklar. 4 kişi kullanacak bu paketi. Ortak ödeyecekler işte. Ve taahhüt oluyor mu bu pakette, faturasız hat olması gerekiyor.
Sana tavsiyem şu an Vodafone'den almaman, kendim 4 hat kullanıyorum bu şirketten. 4.5G çekmiyor 3G alıp kullanıyorum interneti sürekli kopmalar yaşanıyor. Superbox falan bakabilirsiniz.
Fiyatları çok yüksek ve kotalı. Günde kişi başı 2-3 GB kullansalar 4 kişiden minimum 240-360 GB kullanım olur. Oyun vs indirmeye kalksalar 500 GB’ı geçecektir. Pahalıya geleceğini görüyorum paketleri inceleyince.

Hocam peki hotspot açabiliyor musunuz? Yeni şöyle olacak, vodofone hat alacaklar, o paketi alıp bir telefona takacaklar. 4 kişi kullanacak bu paketi. Ortak ödeyecekler işte. Ve taahhüt oluyor mu bu pakette, faturasız hat olması gerekiyor.
15 gb hotspot. Diğer sorularınızı bilmiyorum ben faturalı kullanıyorum. Faturasızda çıkar mı bilemem.

Ben de sınırsız kullanıyorum. Nasıl böyle bir kampanyaya denk geldim bilemiyorum fakat çılgınlar gibi download yapıyorum. Yıllardir ödemiş olduğum parayi yaklaşık 20 günde herhalde çıkardım. İptal edebilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı