Vodafone Sınırsız İnternet Tarifesi Nasıldır?

Ben burada her ay 24 saat geçerli sınırsız interneti anlamadım. Her yerde mi geçerli her ay 24 saat sınırsız olan internet, yoksa WhatsApp, Messenger'da mı geçerli?
Başka önerebilrceğiniz tarife var mı? 20 GB normal internet, sınırsız Messenger, WhatsApp veriyor. Bir de her ay 24 saat geçerli sınırsız internet diyor da orayı anlamadım. Her yerde mi geçerli?

vodafone.png

Her 1 ayda istediğiniz 1 gün internetiniz sınırsız oluyor. Bildiğimiz sınırsız internet. Her yerde geçerli. Paketi ben de almayı düşünüyorum. Turkcell'den geçiş yapacağım. Fikirlerini yazarlarsa sevinirim bu tarifede olanlar.

1 Gün boyunca her uygulamada sınırsız oluyor. Hatta reklamlarda da var. "İnternet Sınırsızlaştırıcı" diye. O 1 günü de sanırım siz seçiyorsunuz.

Her ay bir kere 1 gün-24 saat kotasız internet kullanabiliyorsun. Aç 4.5G ile GTA V- Cyberpunk indir yani :D

Whatsapp olan zaten sınırsız. Hiçbir türlü harcamıyor internet. Aylık sınırsız internet farklı, arkadaşlar açıklamış zaten.

Seçtiğin bir gün internet bildiğin sınırsız oluyor. Pek bir olayı yok aslında. Aman yarabbim denilecek bir kampanya değil.

Seçtiğin bir gün internet bildiğin sınırsız oluyor. Pek bir olayı yok aslında. Aman yarabbim denilecek bir kampanya değil.

Altyapımız kötü olan bizler için nimet aslında hocam. 1 gün sınırsız olduğunda açarız veri paylaşımını, bilgisayardan 4.5G hızıyla oyun indiririz :).

Her 1 ayda istediğiniz 1 gün internetiniz sınırsız oluyor. Bildiğimiz sınırsız internet. Her yerde geçerli. Paketi ben de almayı düşünüyorum. Turkcell'den geçiş yapacağım. Fikirlerini yazarlarsa sevinirim bu tarifede olanlar.
Bende Türkcell'den geçicem.
Altyapımız kötü olan bizler için nimet aslında hocam. 1 gün sınırsız olduğunda açarız veri paylaşımını, bilgisayardan 4.5G hızıyla oyun indiririz :).
Aynen :D sdadssda benim ev interneti adsl bende onun içnid düşünüyordum.
Her ay bir kere 1 gün-24 saat kotasız internet kullanabiliyorsun. Aç 4.5G ile GTA V- Cyberpunk indir yani :D
Bende öyle yapmayı düşünyom acayip kafama yattı bu tarife :D dsadsaads

Yeni konular

Geri
Yukarı