Vodafone sınırsız tarifelere geçiş

478040

Picopat
Makaleler
2
- İlk önce faturalı bir Vodafone tarifesine geçiyoruz. (Red tarifelerini tavsiye ederim)

- Ardından bir ay kadar kullanım sağlıyoruz.

- Ama ki yok, ben 1 ay bekleyemem derseniz, Şikayetvar sitesinde hesap açıyoruz, ha hesabım var diyenlerin yeniden açmasına gerek yok tabii ki.

- Uzun bir şikayet yazısı yazıyoruz; (Örneğini aşağıya bırakıyorum)

38a4501405602a5382b32cce6d86c94d.png

72c3825849a6c8105b3e8255088c666f.png

- Ardından şikayet için size dönüş yapıyorlar, ilk şikayet işe yaramasa bile 2. veya 3. şikayet kaydını oluşturduğunuz takdirde kesinlikle geçiş yapabilirsiniz.
Tarifeler şunlar:

Screenshot_20211024-131857~2.png

efb07c2478d89128de7f9b389e07e7fe.jpeg

6f0fc9373206c61c96dbbe922d32db0f~2.jpeg

ad5fceb18ad767ad0d378083dbc51596.png

Ben de ağustos ayından bu yana limitsiz Redli tarifesini kullanmaktayım, benim geçiş yapmam numara taşımadan sonra 5 gün kadar sürmüştü.

Screenshot_20211019-192741~2.png

Sınırsız sosyal medya tarifeleri ve 20, 30 GB kotalı tarifeler yetmeyenler için harika tarifelerdir, Vodafone bölgenizde çekim kuvveti iyi ise şiddetle tavsiye ederim. (Başka sorularınız olursa bana mesaj atabilirsiniz veya konu üzerinden de sorabilirsiniz)

Yurt dışında sınırsız mobil internet paketleri fiyatları tuzlu olsa da satılıyor. Keşke bizde de satılsa da özel ihtiyacı olan kimseler kullansa. 200-300 lira yap fiyatı ancak insanların bir alternatifi olsun.
Türk Telekom Eksper tarifeleri de sınırsız. 5G gelsin, sınırsız internet yaygınlaşacaktır diye ümit ediyorum...

Olay çok iyi, Turk Telekom Exper 10 GB'a geçerseniz 120 TL'ye sınırsız mobil internetiniz oluyor.

Vodafone için 5 Mbps 142 TL olayı falan var, en iyisi şimdilik Exper 10 GB.

Exper 10'da tarifeye 4 kere 500 mb aşım tanımlanıyor, sonrası limitsiz 4.5G ve fiyat 120 TL oluyor.

Fiyatı 100 TL civarı olsa düşünürdüm. Tam benlik Allah'ın cezası KYK internetine karşı birebir.
Fiyatı düşer mi bilmiyorum ama, 2022 yılında bütün herkese geçişe açılacağı söylentileri var.
- İlk önce faturalı bir Vodafone tarifesine geçiyoruz. (Red tarifelerini tavsiye ederim)

- Ardından bir ay kadar kullanım sağlıyoruz.

- Ama ki yok, ben 1 ay bekleyemem derseniz, Şikayetvar sitesinde hesap açıyoruz, ha hesabım var diyenlerin yeniden açmasına gerek yok tabii ki.

- Uzun bir şikayet yazısı yazıyoruz; (Örneğini aşağıya bırakıyorum)

Eki Görüntüle 1197224

Eki Görüntüle 1197225

- Ardından şikayet için size dönüş yapıyorlar, ilk şikayet işe yaramasa bile 2. veya 3. şikayet kaydını oluşturduğunuz takdirde kesinlikle geçiş yapabilirsiniz.
Tarifeler şunlar:

Eki Görüntüle 1197227

Eki Görüntüle 1197228

Eki Görüntüle 1197229

Eki Görüntüle 1197230

Ben de ağustos ayından bu yana limitsiz Redli tarifesini kullanmaktayım, benim geçiş yapmam numara taşımadan sonra 5 gün kadar sürmüştü.

Eki Görüntüle 1197231

Sınırsız sosyal medya tarifeleri ve 20, 30 GB kotalı tarifeler yetmeyenler için harika tarifelerdir, Vodafone bölgenizde çekim kuvveti iyi ise şiddetle tavsiye ederim. (Başka sorularınız olursa bana mesaj atabilirsiniz veya konu üzerinden de sorabilirsiniz)
Bugün müşteri hizmetleri ile görüştüm, mevcut tarife mi (Limitsiz Redli) 10₺ daha fazla ödeyerek 1 yıl daha taahhüt uzatma şansım varmış, aylık 182₺ gibi bir fiyat ile 2.seneme giriş yapma şansım varmış.

Geçişe açılsa da bile bunun parasını herkes karşılamaz. Pahalı çünkü.
Öyle ama bence değer, artı olarak yapacak birşey yok, böyle bir tarife'nin elbette uygun olmasını bekleyemeyiz.

Ama şöyle birşey yapabilirler; 1 Mbps internet hızı yeter ise, 1 Mbps hızında sınırsız internet, sınırsız SMS ve sınırsız dakika 99₺ gibi bir tarife sunabilirler, bunun adı da Limitsiz Redli Mini tarifesi olabilir.
images (2)~2.jpeg

Son düzenleme:
Öyle ama bence değer, artı olarak yapacak birşey yok, böyle bir tarife'nin elbette uygun olmasını bekleyemeyiz.

Ama şöyle birşey yapabilirler; 1 Mbps internet hızı yeter ise, 1 Mbps hızında sınırsız internet, sınırsız SMS ve sınırsız dakika 99₺ gibi bir tarife sunabilirler, bunun adı da Limitsiz Redli Mini tarifesi olabilir.
1 Mbps ile hiçbir şey yapılamaz. 3 Mbps lazım en az. Yani eğer cidden herhangi bir indirime falan girerse bilemiyorum belki taşınabilir modem alırım ve 3 kişiyle ortak gireriz buna.
Aslında şimdi tekrar düşündüm de olmaz. Sınırsız tarifelerde Hotspot limiti var. O yüzden bu da hayal oldu sayılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı