Çözüldü Vodafone SMS'i geç geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nahz

Kilopat
Hattımı Vodafone'a taşımıştım. Bugün hattım aktif hale geldi. Ama Vodafone'un servislerine girebilmek için doğrulama kodu istiyorum. Ancak o kadar yavaş ki beklemekten yoruldum. Birçok kez kodu yeniden gönderdim. Gelen giden yok. Yardımcı olabilir misiniz lütfen?

Çözüm
Vodafone'a numarasını yeni taşıyanlar için o kod maalesef yanlış hatırlamıyorsam 1-2 gün boyunca gelmiyor. 1 hafta da olabilir. Her gün tekrar denersiniz, ben de aynı sorunu yaşamıştım Vodafone MH yardımcı bile olmamıştı.
Aklıma telefonu yeniden başlatmak geldi yaptım düzeldi. Umarım böyle devam etmez bu sorun. Yinede teşekkürler.
Vodafone'a numarasını yeni taşıyanlar için o kod maalesef yanlış hatırlamıyorsam 1-2 gün boyunca gelmiyor. 1 hafta da olabilir. Her gün tekrar denersiniz, ben de aynı sorunu yaşamıştım Vodafone MH yardımcı bile olmamıştı.

Aklıma telefonu yeniden başlatmak geldi yaptım düzeldi. Umarım böyle devam etmez bu sorun. Yinede teşekkürler.

Çözüm
Sorun düzeldi ise bidaha yaşamazsınız o sorunu, sanırım numara yeni taşındığında Vodafone'in SMS aktive sistemi gibi bişeyde bi sorun çıkıyor, numaramız sonradan ekleniyor. Bundan dolayı SMS gelmiyor.

Ben yeniden başlattığımda da düzelmemişti bu arada numarayı ilk taşıdığımda.

Vodafone şaşırmadım :). Hattımı taşıttığım zaman hattım çöpe gitmişti her seferinde "evrak eksikliği nedeni ile işleminiz gerçekleştirilemedi" SMS'i ile uyanıyordum :D. Şimdide verdikleri rezalet hizmet :).

Geri
Yukarı