vodafone supernet adsl nasıl ?

Daha fazla  
merhaba

arkadaşlar ttnet kullanıcıyım fakat internet sağlayıcımdan ne fiyat ne de hizmet açısından memnun değilim ve 24 aylık sözleşmem 2 gün önce bitti bir arkadaşıma sordum vodafone superneti önerdi baya iyi dedi ama kendisi dahil çevremde kullanan yok sizlerden eğer kullanan yada bileniniz kalitesi nasıl bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim

-fiyatını güzel buldum limitsiz 50 tl ve benim şuan ttnete ödediğim bedel limtsiz 75 tl

Ben kullanıyorum ve gayet memnunum. Neye göre memnunum ? Eski kullandığım Avea idi ve 3-4 mbps hızdaydı. VodafoneNet' e geçince 9-8 arası mbps hız aldım ve ilaç gibi gelmişti. Hala da kullanıyorum ve memnunum. Eğer siz de 9' dan aşağı mbps alıyorsanız. Ucuz olan VodafoneNet' e geçmenizi tavsiye ederim.

Bende kullanıyorum. İlk günler iyiydi şu an TTNET e muhtaç kaldım hızı berbat. Müşteri hizmetleri ile görüşücem.

@movefast bulunduğum yer karsın sarıkamış ilçesi superonline kullanlar memnun değilmiş önceden araştırmasını yaptım
@tr_onur Teşekkürler. pazartesi günü Vodafone Adsl e geçmeyi düşünüyorum

Yanıtlarınız için Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı