Vodafone Supernet hizmeti nasıl?

Cursoo

Hectopat
Yer
İstanbul,Beykoz
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Profil Kapağı
1525283096
Arkadaşlar, ilk kullandığım internetim TTNET'ti, 2-3 yıl kullanmamın ardından sürekli kopmalar sebebiyle ayrıldım ve TurkNet'in cazip gelen o tarifesine geçtim hani şu AKN'siz olan. 3-4 ay gönül rahatlığıyla kullandıktan sonra 4 gün önce tak diye internet gitti. Malum yakın bi tarihte de sanırsam TurkNet müşteri hizmetlerini kaldırmış ve yeni sistemleri berbat. Ben de şimdi Vodafone'a geçmeyi düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar varsa bi yardımcı olabilir mi? Müşteri hizmetleri nasıl? Verdikleri hizmet iyi mi? Başka önerilerde de bulunabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, ilk kullandığım internetim TTNET'ti, 2-3 yıl kullanmamın ardından sürekli kopmalar sebebiyle ayrıldım ve TurkNet'in cazip gelen o tarifesine geçtim hani şu AKN'siz olan. 3-4 ay gönül rahatlığıyla kullandıktan sonra 4 gün önce tak diye internet gitti. Malum yakın bi tarihte de sanırsam TurkNet müşteri hizmetlerini kaldırmış ve yeni sistemleri berbat. Ben de şimdi Vodafone'a geçmeyi düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar varsa bi yardımcı olabilir mi? Müşteri hizmetleri nasıl? Verdikleri hizmet iyi mi? Başka önerilerde de bulunabilirsiniz.
TürkNet'te bir haftadir genel sorun var. Ozellikle İstanbul Avrupa yakasinda.

Vodafone hizmeti genelde Superonline altyapısı üzerinden veriyor. VAE ile sunuyor.

Müşteri hizmetleri kötü. Online işlemler sayfası yetersiz, verdikleri modemler de o kadar iyi değil.

Yerinizde olsam Türk Telekom veya Netspeed düşünürüm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı