Vodafone taahhüt bitiyor fakat tarife değiştiremiyorum

Fallegan

Hectopat
Daha fazla  
Taahhüdüm 21 Ocak'ta bitiyor. Normalde operatörler arayıp yeni sözleşme için arayıp kampanyalar sunuyor diye biliyordum. Kimse aramadı ayrıca tarife değişikliği yapmak istiyorum fakat yanımda uygulamasında da müşteri hizmetlerinde de geçebileceğim uygun tarife olmadığı yazıyor. Ben nasıl yeni sözleşme ile 1 sene daha kullanacağım? Yeni kampanya seçilmezse 2-3 katı para istiyorlar.

Arayıp iptal etmeyi düşündüğünüzü söyleyin öyleyse. Sözleşmesiz fiyatları söylememe gerek yoktur herhalde.
Evet çok absürt rakamlar. Bir arkadaşın daha konusunu gördüm aynı sorunu yaşamış. 1 ay sözleşmesiz fiyatı ödemiş ve geçebileceği tarifeler o zaman gözükmüş uygulamada. Basbaya dolandırıcılık bu. Şikayet etsen neye yarar.
Müşteri hizmetlerinde o tobi dedikleri arkadaşa yönlendiriyorlar "akılsız asistan". İnsanla muhattap olamıyorum. Var mı bildiğiniz destek numarası 542 dışında?

Taahhüdüm 21 Ocak'ta bitiyor. Normalde operatörler arayıp yeni sözleşme için arayıp kampanyalar sunuyor diye biliyordum. Kimse aramadı ayrıca tarife değişikliği yapmak istiyorum fakat yanımda uygulamasında da müşteri hizmetlerinde de geçebileceğim uygun tarife olmadığı yazıyor. Ben nasıl yeni sözleşme ile 1 sene daha kullanacağım? Yeni kampanya seçilmezse 2-3 katı para istiyorlar.

Uygun fiyatlar genelde yeni geçenler için oluyor. Tavsiyem taahhütünüz her bittiğinde operatör değiştirin.

Telefonda akıllı asistana 5 kez müşteri temsilcisiyle görüşmek istediğimi söyledim ve sonunda birisi çıktı. Geçebileceğim tarifeleri söyledi. Teşekkürler herkese.
Uygun fiyatlar genelde yeni geçenler için oluyor. Tavsiyem taahhütünüz her bittiğinde operatör değiştirin.
Öyle yapacağım, absürt rakamlar verdi sağ olsunlar. Sadece yeni müşteriye çalışıyorlar, hâlihazırdaki müşterileri umurlarında değil her operatör gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı