Vodafone Toplan Gel ile 1 yıllık internet hediyeleri

Dümdüz

Megapat
Makaleler
53
Yer
İstanbul
Herkese selamlar.

Vodafone'a yeni geçecek kişiler için Vodafone grubu kampanyası başlamış. Grupta bulunan her kişi için, kişi sayısına göre gruptaki herkese hediyeler veriliyor.

Ben de Vodafone'a yeni geçtim, SMS ile bildirdiler. Hediyeler aşırı iyi.

Screenshot_20211023-210232_Gallery.jpg

Katılmak için bir linke ihtiyacınız var (link sahibinin de yeni Vodafonelu olması gerekiyor mu bilmiyorum).

Gruptaki herkes eşit şekilde hediye kazanıyor. Sanırım bu yüzden forumdaki referans yasağına takılmıyor :)

Son düzenleme:
Senin geçeceğin tarifelerin hepsinde bunlar oluyor zaten. Belki sosyal pass olması bi avantaj sayılabilir. O da beş kişi beraber geçilirse.
Aylık 10-20TL kar yaptırıyor en az... Her tarifede sosyal pass - Spotify yok. Onların içinde bulunduğu paketler aylık 85TL'den başlıyor. Hem Spotify hem sosyal pass olursa 99TL. O paketleri seçmek yerine bu grup içerisine dahil olup, aylık 54 TL'ye (mesela, daha pahalısı ya da ucuzu da var) sosyal pass - sınırsız Spotify alabilir.

Aynı anda 5 kişinin geçmesine de gerek yok, grup olduğu yerde duruyor. Zamanla 5 kişi olsa da aynı hesap.

Özetle, Sosyal pass ve Spotify'ı ücretsiz almak varken niye her ay + para versin?

Son düzenleme:
Vodafone 2 gün dayandım kullanılmaz bir işkence.

Kimseye geçmesini tavsiye etmem. En kötü Türk Telekom kullanın.
Vodafone'dan Türk Telekoma geçmiştim:

Şimdi tekrar Vodafone'a geçiyorum, yaşadığınız şehire - bölgeye göre değişiyor...
Bulabilirsem çağırırım hocam. Sadece burada ki tarifler de mi geçerli?

Bende Türk Telekom kullandım aynı şeyleri diyorum.
Buradaki tarifeler zaten tüm Vodafone tarifeleri hocam.

Geri
Yukarı