Vodafone vs Türk Telekom

Heinz Guderian

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam, Turkcell müşterisiyim lakin taahhütüm bu ay bitiyor. Farklı operatöre geçip tekrar Turkcell'e geçmeyi düşündüm ama yine pahalı geldi.
Dolayısı ile Vodafone veya Türk Telekom'a geçmek istiyorum. İstanbul / Zeytinburnu ve İstanbul Vadi İstanbul AVM yoğunlukla bulunduğum mekanlar. Sizce hangisine geçmeliyim?

Turkcell'liydim, TT'dan faturasız hat aldım hat aktif olduğu an Turkcell'e geri geçiş yaptım. 3-4 gün falan paketsiz kalıyorsun totalde.

Turkcell'liydim, TT'dan faturasız hat aldım hat aktif olduğu an Turkcell'e geri geçiş yaptım. 3-4 gün falan paketsiz kalıyorsun totalde.
Sürekli bunu yapıyorum. Lakin yine de pahalı geliyor. Dolayısı ile Vodofone'u arayacağım, sınırsız kullanımları istemediğimi sadece youtube olarak kabul ederse alacağım.

Selam, Turkcell müşterisiyim lakin taahhütüm bu ay bitiyor. Farklı operatöre geçip tekrar Turkcell'e geçmeyi düşündüm ama yine pahalı geldi.
Dolayısı ile Vodafone veya Türk Telekom'a geçmek istiyorum. İstanbul / Zeytinburnu ve İstanbul Vadi İstanbul AVM yoğunlukla bulunduğum mekanlar. Sizce hangisine geçmeliyim?
Kesinlikle Vodafone bende İstanbul/Küçükçekmece-Beylikdüzü yoğunlukla bulunduğum yerler, Türk Telekom nadir çekiyor hatta bzen hiç çekmiyor.

Arkadaşlar selam. Vodofone'a geçtim. Lakin verdiği internet hızı ve bağlantı kalitesi düşüktü.
Tekrar Turkcell'e geçtim, 20GB internet, 20GB Salla Kazan 1000 Dakika 1000 SMS 79TL'ye.
Turkcell pahalı ama şu ana kadar yaşadığım ve seyahat ettiğim hiçbir yerde sıkıntı çıkarmadı..

Arkadaşlar selam. Vodafone'a geçtim. Lakin verdiği internet hızı ve bağlantı kalitesi düşüktü.
Tekrar Turkcell'e geçtim, 20GB internet, 20GB salla kazan 1000 dakika 1000 SMS 79TL'ye.
Turkcell pahalı ama şu ana kadar yaşadığım ve seyahat ettiğim hiçbir yerde sıkıntı çıkarmadı.

Keşke Türk Telekom da deneseydiniz hocam, neyse hayırlı olsun.

Keşke Türk Telekom da deneseydiniz hocam, neyse hayırlı olsun.
Hocam benim hat kalitesini ölçmek için turnusol olarak kullandığım bir parametre var. Bizim bina 5 katlı, zemin kattaki akrabamda çekmesi lazım. Vodofone çekiyordu lakin kalitesiz ve yavaştı. Turk Telekom orada hiç çekmiyor. :/

Selam, Turkcell müşterisiyim lakin taahhüdüm bu ay bitiyor. Farklı operatöre geçip tekrar Turkcell'e geçmeyi düşündüm ama yine pahalı geldi.
Dolayısı ile Vodafone veya Türk Telekom'a geçmek istiyorum. İstanbul / zeytinburnu ve İstanbul vadi İstanbul AVM yoğunlukla bulunduğum mekanlar. Sizce hangisine geçmeliyim?

Vodafone kullanıyorum internetten memnunum Antalya'da oturuyorum hızı gayet iyi.

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2021-10-29 210831.png
    Ek Açıklama 2021-10-29 210831.png
    10,1 KB · Görüntüleme: 32

Yeni konular

Geri
Yukarı