Vodafone yanımda çark indirimi ve Steam kod

Sevimli Tilki

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Vodafone'lu olmak veya olmamak fark etmeksizin Vodafone App'inde çark etkinliğine katılabiliyorsunuz bu şekilde farklı indirimler kazanabiliyorsunuz. Ben Vodafone mağazasında 100TL'ye 50TL indirim kazandım sizde kazanabilirsiniz. Ayrıca eğer kendine çıkmayan varsa 100TL'lik Steam kodunu 75TL'ye verebilirim. Ben daha almadım alacak olursa 50TL'ye alacağım. Paraya ihtiyacım olduğu için 75'tye vereceğim. Bol şanslar. Kodlar 10TL'lik 10 tane.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-12-22 at 13.58.17.jpeg
    WhatsApp Image 2021-12-22 at 13.58.17.jpeg
    44,8 KB · Görüntüleme: 743
Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, Vodafone'lu olmak veya olmamak fark etmeksizin Vodafone App'inde çark etkinliğine katılabiliyorsunuz bu şekilde farklı indirimler kazanabiliyorsunuz. Ben Vodafone mağazasında 100TL'ye 50TL indirim kazandım sizde kazanabilirsiniz. Ayrıca eğer kendine çıkmayan varsa 100TL'lik Steam kodunu 75TL'ye verebilirim. Ben daha almadım alacak olursa 50TL'ye alacağım. Paraya ihtiyacım olduğu için 75'tye vereceğim. Bol şanslar.
Yanlış bilgi. Vodefone'lu hat sahibi olan arkadaşlar çarkı çeviremiyor.

Yanlış bilgi
Merhaba arkadaşlar, Vodafone'lu olmak veya olmamak fark etmeksizin Vodafone App'inde çark etkinliğine katılabiliyorsunuz bu şekilde farklı indirimler kazanabiliyorsunuz. Ben Vodafone mağazasında 100TL'ye 50TL indirim kazandım sizde kazanabilirsiniz. Ayrıca eğer kendine çıkmayan varsa 100TL'lik Steam kodunu 75TL'ye verebilirim. Ben daha almadım alacak olursa 50TL'ye alacağım. Paraya ihtiyacım olduğu için 75'tye vereceğim. Bol şanslar.

Sadece Vodafone hat sahibi olanlar çeviriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı