Vodafone Yanımda Milka ve Toblerone indirimleri

8 çilek alınmasını tavsiye etmiyorum. 3 oreo 4 çilek alınabilir. O kadar da güzel değil çilek bayar.
Çileği ben de beğenmedim. Mahalledeki çocuklara falan verdim. Başka bir forumda kimisi de çilekli çok iyi demişti. Zaten konuya yazmıştım diye hatırlıyorum, tadını bilmiyorsanız fazla çilekli almayın.

6 Tane Oreo'lu aldım hiç bozulma olmadan marketten alınmış gibi geldi. Fakat Vodafone Yanımda'dan memnun değilim, hiç müşteri yanlısı değil. Siparişi verdikten 10 dk sonra değişiklik yapmak istiyorum diye aradım, kapınıza geldiğinde iade edip tekrar sipariş verebilirsiniz cevabını aldım.

Fiyatlar marketlere göre çok uygun. Kendim de aldığım için paylaşmak istedim.
Çilekli Milka'yı ben beğenmedim, beğenen var. Tadını bilmiyorsanız fazla almamanızı öneririm.
Vodafone Yanımda'yı indirip giriş yapıyorsunuz. Aramaya "Milka" ve "Toblerone" yazın, karşınıza ürünler çıkıyor. 50 liraya 15 TL indirim için "MYS15" kodunu kullanın.
8 tane çilekli Milka 35 liraya geliyor, kargo ücretsiz. Tanesi yaklaşık 4,5 TL.
Ben 35 liraya 4 tane Toblerone (100 gr.) Aldım.

Eki Görüntüle 1389654
4 adet Cilekli Milka,
25 adet Milka Gofret,
8 adet Milka Oreo Bar,
8 adet Lilapause.
Toplam 85 TL odedim urun basi birim fiyati 1,88 TL ye gelmis oldu, avrupa alim gucunun nasil bir his oldugunu gormus olduk bu sayede :)
Ayrica Vodafone'lular mobil odeme ile siparis verince sonraki ay 30 TL iade yapiyor. Cok cilgin bir firsat oldu bu, evi senlendirecegim sayenizde tesekkurler. 😊

Yeni konular

Geri
Yukarı