Vodafone Yetersiz Destek

EVrenus

Kilopat
Daha fazla  
İnternetimdeki ping ile download upload hızımın ne alakası var ayrıca ben onay verdiğimi hatırlamıyor ve bunun kaydını istiyorum, biz incelemeleri yaptık falanca tarihte siz onay vermişsiniz diyor. Ping içinde AKK'yı doldurduğumu söylemişler. Yaptıkları işe biraz daha önem gösterip açtığım kendi müşteri hizmetleriyle açtığım biletleri bir okusalar bunun AKK ile ilgili olmadığını görecekler ama bu zaten bilmiyordur AKK deyip geçelim demeyi tercih etmişler ayrıca her aradığımda değişen cayma bedeli içinde adam akıllı bir cevap vermeyip, cayma bedelinin nasıl hesaplandığını yazmışlar gerçekten süpersiniz. Bu arada yaklaşık 3 hafta sürdü bu cevabı almam inanılmazsın Vodafone böyle devam et lütfen mobil hattımı kapadım inşallah yakın zamanda net'ide kapatırım.

BTK'ya bulunduğum şikayet :

Tek bir bilgisayar ethernet kablosu ile modeme bağlı durumdayken ve bilgisayarımda her hangi bir program açık değil iken hız testi yaptığımda 120 - 200 arası ping değeri alıyorum bununla ilgili arıza kaydı açtım ve beklemekteyim. Ancak verdikleri hizmetten memnun kalmadığım için internet sağlayıcımı değiştirmek istediğimi belirttim ve bununla ilgili cayma bedelim ne kadar çıkıyor diye bir soru sordum. Her aramamda (3 gün için) farklı rakamlar söyleniyor 500 TL, 560 TL, 690 TL gibi az önce tekrar arama yaptım ve rakamın sürekli değiştini ve tekrar kontrol edilmesini istediğimde komik bir şekilde şuanda bu sayfaya ulaşamıyorum yarın tekrar deneyin iyi geceler dedi hemen kapatmaya çalıştı. Son olarak müşteri temsilcisine cayma bedelinin nasıl hesaplandığını sordum bu bilgiyi size veremem dedi ve kapattı. Extra olarak taaddüt benden habersiz yenilendiğini düşündüğümü belirttim bununla ilgili çalışmaları sürüyormuş ancak kayıtların hala incelendiğini ancak bana kayıtları göndermeyeceklerini söylediler ben onların sözüne güvenmek zorunda değilim ve bu kayıtların tarafıma gönderilmesini istiyorum ancak bunu yapmayacaklarını söylüyorlar.

Vodafone'dan gelen cevap

Sayın Evrenus Firat POLAT,

İlgi yazınıza istinaden 000 6561773 müşteri numarası ile alınan hizmete ilişkin şikayetiniz incelenmiştir.

Yapılan incelemede; 26/02/2018 tarihi itibari Vodafone Süpernet Abonelerine Özel VDSL Kampanyası 50Mbps'a Kadar Limitsiz 250GB AKN (adil kullanım noktası) kampanyası ile kullanım sağladığınız görülmüştür.

Yapılan incelemeler neticesinde 21/2/2018 tarihinde onayınız dahilinde işlemlerin yapıldığı görülmüştür.

Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download), seçilen paketin adil kullanım noktasını (AKN) aştığında, abonenin internet kullanım hızı, 8 mbps’e kadar olan paketlerde 3 Mbps,16 mbps’e kadar olan paketlerde 5 mbps,24 mbps’e kadar olan paketlerde 8 mbps,50 mbps’e kadar olan paketlerde 16 mbps olacak şekilde düşürülecektir. Dönem sonunda tekrar Abonenin seçmiş olduğu paketin hızında hizmet verilmeye devam edilecektir.Gece 02:00-08:00 arasında internet kullanımları adil kullanım kotasına dahil edilmeyecektir.
Kullanım detayları için www.jetfatura.com adresini kontrol edebilirsiniz.
Uygulama ve faturalamada sorun bulunmamaktadır.
*Abonelerin taahhüt süresi dolmadan başka kampanyaya geçmesi ya da aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal ettirilmesi durumunda abonelik/kampanya iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirim, cihaz bedelleri, alınmayan aktivasyon ücretleri, başvuru bedelleri veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı aboneye Vodafone Net tarafından faturalandırılır. Şu kadar ki; bu tutar hiçbir zaman, iptal ettirilme tarihinden taahhüt süresi sonuna kadar olan dönem için seçilen kampanya kapsamında abone tarafından ödenmesi gereken toplam tutarı aşmayacaktır.
Talep etmeniz halinde 0850 542 0 542 müşteri hizmetlerimiz ile görüşme sağlayabilirsiniz.
*0850 542 0 542 aramaları bütün operatörler ve sabit hatlar için mevcut tarifeler üzerinden ücretlendirilecektir.
Saygılarımızla

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı