Oyun Vodafone'a özel 50 TL'ye kadar ücretsiz Steam kodu

Katıl 50 TL şeyi mi? Çünkü bende o var şu an da.

Orada faturana iade diye bir şey var yukarılarda olması lazım. Ona bastıktan sonra seni kampanyaya yönlendiriyor hemen sol üstte geri yaparsan mağazaya iletiyor. Oradan Steam yazdığında e-pin ve cüzdan kodu geliyor. Oradan seçiyorsun 50 ya da 25 TL alıyorsun. Sonra konu sahibinin attığı SMS geliyor. Ödeme yaptıktan sonra kod geliyor, kodu Steam'deki oyun için yaz yerine değil Steam cüzdan kodu olan yere yazmayı unutmayın yoksa kod geçersiz uyarısı alırsınız. Tekrardan SMS gelince zaten söylüyor indirim kazandığını.

Hocam ben türkcell hattım 2 yılı doldurduğu için denemek amaçlı vodafone simple geçeceğim. Bu kampanya bende olur mu?
Hocam simple hat kullaniyorum fiyat olarak uygun ama biraz kısıtlı bir hat çark ve çoğu kampanya vs.yok bende deneyeceğim şimdi umarım olur.

Arkadaşlar ben simple hat kullaniyorum bende de geçerli midir?
22.5 TL'lik kodu alsam ne kadar iade eder 50 TL'lik kod alsam ne kadar iade eder? konu çok karışık anlayamadim

Hocam simple hat kullaniyorum fiyat olarak uygun ama biraz kısıtlı bir hat çark ve çoğu kampanya vs.yok bende deneyeceğim şimdi umarım olur.

Arkadaşlar ben simple hat kullaniyorum bende de geçerli midir?
22.5 TL'lik kodu alsam ne kadar iade eder 50 TL'lik kod alsam ne kadar iade eder? konu çok karışık anlayamadim
Çark olayını biliyorumda bu kampanya var mı onu merak ediyorum. Hat aktif olsaydı denerdim.

Arkadaşlar hattı çıkaralı 1 yıl olmadı faturalı kullanıyorum eski operatörde kontör ile alım yapmıştım şu an Vodafonedeyim alırsam ne olur bu işin sonu?

50 liralık kodu 55 liraya sepete ekledim hsy15 uyguladım 40 liraya düştü. Faturaya yansıt dedim. Bu kadar mı?
Keşke 3 tane 20 liralık alsaydınız. Emin değilim şöyle bir ihtimal var: 50 liranın altında olduğu için 25 lira iade verebilir. Ben 3 tane 20 aldım 52.5 yaptı sonra da 50 lira iade verdi eşimin hattında.

Geri
Yukarı