Vodafone'da internet çekmiyor

yuzedit

Picopat
Saat akşam 20:00'den sonra mobil veri açık ama çekmiyor şaka gibi bir olay, 4 gündür bu şekilde ve telefon M205F. Samsung'la görüştüm cihazı incelediler uzaktan da servise de gittim temiz. Operatörle de görüştüm temiz diyorlar mobil ağ bağlantısını sıfırladım ayrı APN oluşturdum ama sorun devam ediyor, uyku moduna giriyor bildiğin mobil veri. Fikri olan arkadaşları bu konuya davet ediyorum

Başka operatörde bu durum mevcut mu?
Vodafone Türkiye geneli çöküşte, aboneler sürekli şikayet ediyor. Başka operatöre kaçıyor, başka hatta da böyle bir sorun varsa Samsung kaynaklı bi' sorundur hocam.
Tahminimce Vodafone çok sorunlu sizin bölgenizde. Naçizane fikrim tamamen kurtulun. Turkcell veya TT'ye geçin.

Başka operatörde bu durum mevcut mu?
Vodafone Türkiye geneli çöküşte, aboneler sürekli şikayet ediyor. Başka operatöre kaçıyor, başka hatta da böyle bir sorun varsa Samsung kaynaklı bi' sorundur hocam.
Tahminimce Vodafone çok sorunlu sizin bölgenizde. Naçizane fikrim tamamen kurtulun. Turkcell veya TT'ye geçin.
Başka hatlarda sorun yok, samsungta da sorun yok teknik servise bile gitti cihaz. Bu operatörün adam akıllı çekmediği doğrudur ama uzun zamandır vodafone kullanan olarak ilk defa böyle saçmalık görüyorum

Başka hatlarda sorun yok, samsungta da sorun yok teknik servise bile gitti cihaz. Bu operatörün adam akıllı çekmediği doğrudur ama uzun zamandır vodafone kullanan olarak ilk defa böyle saçmalık görüyorum
Dediğim gibi hocam ülke çapında çöküşte. Yavaş yavaş batmaya doğru gidiyor yılların Telsim'i. Başka operatöre geçin, TT Mobil çok fiyat performanstır.

Yeni konular

Geri
Yukarı