Vodafone’dan Liraları Katlayan Kampanya: Katla Kazan

'Konu Dışı' bölümünde Recep Baltaş tarafından 16 Şubat 2011 tarihinde başlatılan konu.

 1. Recep Baltaş

  Recep Baltaş Technopat Yönetici

  Katılım:
  14 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  51.928
  Beğenileri:
  42.551
  Yer:
  İstanbul
  Dünyanın mobil iletişim lideri Vodafone, faturasız hat sahibi abonelerine, avantajlı konuşma fırsatları sunan yeni bir kampanyaya imza atıyor. Katla Kazan Kampanyası abonelerin hesaplarındaki liraları katlayarak daha fazla konuşmalarını sağlıyor. Kampanya ile 4 katılımda sadece 40 TL ödeyerek toplamda 500 TL’ye kadar özgürce konuşabilme imkanı faturasız hat sahiplerini bekliyor.

  16 Şubat 2011, İstanbul – Dünyanın mobil iletişim lideri Vodafone, faturasız hat sahiplerinin 10 TL’lerini katlayarak toplam 500 TL’ye kadar konuşma yapma imkanı bulacağı yeni bir kampanya başlattı. 21 Mart 2011 tarihine kadar sürecek Katla Kazan Kampanyası ile Vodafone aboneleri bu 500 TL ile kendi tarife fiyatlarından her yöne konuşabiliyor.

  Kampanyaya katılan Vodafone aboneleri ilk katılımda yükledikleri 10 TL karşılığı 50 TL, ikinci katılımda 10 TL karşılığı 100 TL, üçüncü katılımda 10 TL karşılığı 150 TL, dördüncü ve sonraki katılımlarda ise 10 TL karşılığı 200 TL kazanabiliyor. Dört kez kampanyaya katılanlar kampanya boyunca sayı kısıtlaması olmadan katıldıkça 10 TL karşılığı 200 TL kazanmaya devam edebilecek. Kampanyaya katılım için “KATLA” yazıp 1616’ya ücretsiz SMS göndermek yeterli oluyor. 10 TL karşılığında alınan TL’ler abonenin kendi tarife fiyatlarından her yöne konuşmalarda kullanılabilecek ve 1 hafta boyunca geçerli olacak. Kampanyadan kazanılan ve harcanabilecek hediye TL bakiyelerini ücretsiz sorgulamak için *123#1616# yazarak arama tuşuna basmak yeterli oluyor.

  Konu ile ilgili açıklama yapan Vodafone Türkiye Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Öğüt şöyle konuştu: “Vodafone Türkiye olarak çok farklı alışkanlıkları ve iletişim ihtiyaçları bulunan yaklaşık 16,4 milyonluk bir abone ailemiz var. Biz tüketici odaklı stratejimizle, mümkün olan en iyi şekilde tüm abonelerimize avantajlı mobil iletişim imkanları sunmak için çalışıyoruz. Bu doğrultuda başlattığımız Katla Kazan Kampanyası ile de faturasız hat sahiplerine 10 TL’lerini katlayarak 4 katılımda toplam 500 TL’ye kadar konuşma imkanı sunuyoruz. Büyük ilgi gören, bu kampanyamızla, abonelerimizin telefonlarını ellerinden düşürmeyeceğine inanıyoruz.”

  Vodafone hakkında Vodafone 5 kıtada, 30 ülkede faaliyet yürüten, Aralık 2010 itibariyle yaklaşık 359 milyon müşterisi ve 40 şebeke ortaklığı bulunan, dünyanın en büyük mobil iletişim şirketlerinden birisidir. Daha fazla bilgi için, Vodafone Türkiye - Cep Telefonu, Mobil İnternet, 3G, My Vodafone, Tarife adresini ziyaret edebilirsiniz.

  Vodafone basın odası: Basin Odasi
   

Sayfayı Paylaş