Vodafone’dan red ve red+ üyelerine, devrim gibi akilli telefon kampanyasi

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Katılım
14 Ağustos 2010
Mesajlar
69.232
Çözümler
864
Beğeniler
98.548
Yer
İstanbul
Kampanya kapsamında, yenilenen Vodafone Red veya Red+ tarifelerine abone olan hem yeni hem mevcut kullanıcılar son teknoloji en iyi marka akıllı telefonlara ayda sadece 11 TL ödeyerek sahip oluyor. 24 ay taahhüt vererek kampanyaya katılan Red tarifesi üyeleri Samsung Wave 2 ya da Nokia N8’e, Red+ tarifesindeki aboneler ise Vodafone’a özel HTC Desire HD’ye sahip olabiliyor.

Dünya mobil iletişim lideri Vodafone, müşterilerinin ayrıcalıklı fiyatlarla son model akıllı telefonlara sahip olabilecekleri yeni bir kampanya düzenliyor. Vodafone Red veya Red+ tarifelerine abone olanlar ve bu tarifeleri kullanan mevcut abonelerden kampanyaya katılmak isteyenler son teknolojili en iyi marka akıllı telefonlara ayda sadece 11 TL ödeyerek sahip oluyor.

Vodafone Red tarifesindeki aboneler 24 ay taahhüt vererek ve ayda sadece 11 TL ödeyerek katılabilecekleri kampanya ile Samsung Wave 2 ya da Nokia N8’e; Red+ tarifesindeki aboneler ise HTC Desire HD’ye sahip olabiliyor. Üstelik bu tarifeleri kullanan aboneler Vodafone Red ayrıcalıklarından da yararlanabiliyor.
 


Yukarı