Vodafone’dan red ve red+ üyelerine, devrim gibi akilli telefon kampanyasi

'Diğer Cep Telefonları' bölümünde Recep Baltaş tarafından 14 Şubat 2011 tarihinde başlatılan konu.

 1. Recep Baltaş

  Recep Baltaş Technopat Yönetici

  Katılım:
  14 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  51.917
  Beğenileri:
  42.524
  Yer:
  İstanbul
  Kampanya kapsamında, yenilenen Vodafone Red veya Red+ tarifelerine abone olan hem yeni hem mevcut kullanıcılar son teknoloji en iyi marka akıllı telefonlara ayda sadece 11 TL ödeyerek sahip oluyor. 24 ay taahhüt vererek kampanyaya katılan Red tarifesi üyeleri Samsung Wave 2 ya da Nokia N8’e, Red+ tarifesindeki aboneler ise Vodafone’a özel HTC Desire HD’ye sahip olabiliyor.

  Dünya mobil iletişim lideri Vodafone, müşterilerinin ayrıcalıklı fiyatlarla son model akıllı telefonlara sahip olabilecekleri yeni bir kampanya düzenliyor. Vodafone Red veya Red+ tarifelerine abone olanlar ve bu tarifeleri kullanan mevcut abonelerden kampanyaya katılmak isteyenler son teknolojili en iyi marka akıllı telefonlara ayda sadece 11 TL ödeyerek sahip oluyor.

  Vodafone Red tarifesindeki aboneler 24 ay taahhüt vererek ve ayda sadece 11 TL ödeyerek katılabilecekleri kampanya ile Samsung Wave 2 ya da Nokia N8’e; Red+ tarifesindeki aboneler ise HTC Desire HD’ye sahip olabiliyor. Üstelik bu tarifeleri kullanan aboneler Vodafone Red ayrıcalıklarından da yararlanabiliyor.
   

Sayfayı Paylaş