Vodafone'dan TurkNet'e geçmek için ne kadar cayma bedeli ödenir?

Necromancerr0

Decapat
Yer
Lüleburgaz/Kırklareli
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba Vodafone 12 Mbps'lik bir paket kullanıyoruz. İnterneti yükseltme kararı aldık. Taahhütümüz Temmuz'ya da ağustos'ta bitiyor TurkNet'in sitesinde 480 TL'ye kadar cayma bedelini ödediği söyleniyor nereden cayma bedelini hesaplayabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
480TL Cayma bedeli 1GB Fiber internet için geçerli, 100MB VDSL Kullanacaksanız eğer 240TL Ödüyorlar. Onu da siz cayma bedelini vodafone'a peşin ödüyorsunuz sonrasında türknet 6 aya bölerek faturadan düşüyor.

Tarifenizin indirimsiz fiyatından şu ana kadar kullandığınız ay kadar ödersiniz. Yani genelde böyle oluyor. Örnek olarak normal fiyat aylık 50TL'siz taahhütlü olarak 30TL ödüyorsunuz. Cayma bedeli olarak o aradaki 20 lirayı kullandığınız ay kadar ödersiniz. Buna artı olarak mesela modem ücreti varsa ve taahhüt ile yansıtılmadıysa gibi ücretler de eklenir.

Vodafone'da iken 94 TL ödüyordum, taahhüt 06.05.2022 tarihinde bitiyordu. 31.03.2022 tarihinde aboneliği sonlandırdım, 151 TL cayma bedeli çıktı. Hesabınızı yapmanız açısından faydalı olur diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı