Vodafone'de en ucuz paket neden 84 TL?

394919

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar iyi günler Vodafone faturasız hattım var falar minimum paket 84 TL ve 7 GB internet mevcut. Bana çok fazla geliyor bu internet. Acaba Vodafone'da 2 GB, SMS ve Dk'lı bir uygun fiyatlı paket var mıdır? Ve varsa nasıl geçebilirim acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
3 GB'a 38 TL ödüyorum ben. Nasıl olduğu hakkında bir fikrim yok. 1 yılı yeni geçti, herhalde yeni giriş yaptığımda aldığım içindir.

Hocam siz ciddi misiniz nasıl yapabilirim müşteri hizmetlerini arayınca ne demem gerek?

26 yaş altı redli 18 kampanyası ama, galiba o 1 aylık kampanyaydı şu an öyle bir kampanya yok geçebilir misiniz bilmiyorum, en iyisi müşteri hizmetlerini arayıp bana uygun tarife önerebilir misiniz falan deyin.
Ben bayağı bir süredir Vodafone kullanıyorum ve geçen sene Türk Telekom'a geçmek için başvuru yapmıştım o zamanda bana 35TL 6 GB vermişlerdi uygun diye kalmıştım şimdi yine uygun bir tarife vermeselerdi çıkacaktım vodofondan belki de o yüzden müşteri kaybetmemek de istememişleridir.

Aslında başka bir operatöre geçmek için başvuru yaparsanız Vodafone sizi arar ve müşteri kaybetmemek adına size en uygun ve ucuz tarifeleri önerir ama bunlara girişmeden önce arayıp uygun tarife önerisi isteyin.

26 yaş altı redli 18 kampanyası ama, galiba o 1 aylık kampanyaydı şu an öyle bir kampanya yok geçebilir misiniz bilmiyorum, en iyisi müşteri hizmetlerini arayıp bana uygun tarife önerebilir misiniz falan deyin.
Ben bayağı bir süredir Vodafone kullanıyorum ve geçen sene Türk Telekom'a geçmek için başvuru yapmıştım o zamanda bana 35TL 6 GB vermişlerdi uygun diye kalmıştım şimdi yine uygun bir tarife vermeselerdi çıkacaktım vodofondan belki de o yüzden müşteri kaybetmemek de istememişleridir.
Peki hocam bu sim kartı dayımın üstüne ben arasam bu numaradan paket değişimi yapa bilirler mi ?

Yeni konular

Geri
Yukarı