Vodafone'de en ucuz paket neden 84 TL?

394919

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar iyi günler Vodafone faturasız hattım var falar minimum paket 84 TL ve 7 GB internet mevcut. Bana çok fazla geliyor bu internet. Acaba Vodafone'da 2 GB, SMS ve Dk'lı bir uygun fiyatlı paket var mıdır? Ve varsa nasıl geçebilirim acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
42 yaşında hocam.

O zaman müşteri hizmetlerini arayıp 19 yaşınızda olduğunuzu belirtin ve bu hattı kendinizin kullandığını belirtin.
Benim hat babamın üstüne babamda +40 ama ben 26 yaş altı ayrıcalıklardan faydalanabiliyorum müşteri hizmetlerine söyledim beni redliye geçirdi siz de hattı kendinizin kullandığını belirterek yaşınızın 19 olduğunu belirterek redliye genç tarifelere geçirmesini isteyebilirsiniz.

Maalesef Vodafone pahalı
Geçen 200 GB Redbox ev interneti 309₺ oldu.
TT geçtik 24 MBps limitsiz 189₺.
Bimcell telefon hattı kullanıyorum fena değil en azından TT geçin.

O zaman müşteri hizmetlerini arayıp 19 yaşınızda olduğunuzu belirtin ve bu hattı kendinizin kullandığını belirtin.
Benim hat babamın üstüne babamda +40 ama ben 26 yaş altı ayrıcalıklardan faydalanabiliyorum müşteri hizmetlerine söyledim beni redliye geçirdi siz de hattı kendinizin kullandığını belirterek yaşınızın 19 olduğunu belirterek redliye genç tarifelere geçirmesini isteyebilirsiniz.
Tamam hocam saolun .

Maalesef Vodafone pahalı
Geçen 200 GB Redbox ev interneti 309₺ oldu.
TT geçtik 24 MBps limitsiz 189₺.
Bimcell telefon hattı kullanıyorum fena değil en azından TT geçin.
Orda da fiyatlar hemen hemen aynı hocam .

İki gün önce Vodafone tam senlik diye bir yerden (kısa form) tarife paket seçimi yaptım. Orada "Online red 20 sınırsız iletişim özel" diye bir paket çıktı 20 GB + 1000 dk + 250 SMS + birkaç şey daha 3 ay 79 TL, 9 ay 99 TL. Yılbaşından önceden kalma bir fiyatlı tarife çıktı. Seçtim hemen, tabii arka arkaya iki üç kez numarayı yazıp aynı yere girince 3 tane aynı başvurudan çıktı. Kod gönderdiler bayiden SIM kartımı almam için. Bayiye gittim sistemde görünmüyor seçtiğiniz tarife eskiden kalmış şu an yok gibi bir şeyler söyledi. Mh'nin söylediğine göre ise bayi mevcut Online başvurumu değil, kendisi sıfırdan numara taşıma başvurusu açarak onun SIM kartını vermiş. Ben de Mh'ye bu internetten seçtiğim tarifeyi kullanmak istediğimi söyledim (fiyatı çok avantajlı) fakat bayinin başvuruda böyle bir tarife görünmediğini söylediğini anlattım onlar da Online başvuruya özel bu tarife görünüyor fakat bayinin sıfırdan yaptığı başvuruyu iptal etmem gerektiğini iki tane aynı anda başvuru yapılmayacağını söyledi. Kalktım gittim tekrar bayiye anlattım "o fiyata vermezler eskiden kalmadır o dedi, ekran görüntüsü almıştım onları gösterdim. Neyse bir şekilde o başvuruyu iptal ettirdim." sonra tekrar Mh'yi aradım oradan başvurumu tamamladım. Ertesi gün (dün) SIM kart geldi bugün onay için aradılar bakalım 2-3 güne geçiş yapılır diye düşünüyorum. Tabi ben başvuru yaptıktan ve MH ile görüştükten sonra o tarife Tam Senlik'te çıkmaz oldu 😃

Neyse ki ekran görüntülerini almıştım. Canlı destek de dahil başa birimler kampanya birimi dedikleri yere topu atıyor. 0850 549 0542 numaralı telefona. Tamam oradakiler yardımcı oluyor da, 6-7 dk müzik dinletiyor telefonda.

Dosya Ekleri

• Adsızvfeee.png
    Adsızvfeee.png
    221,3 KB · Görüntüleme: 17
Arkadaşlar iyi günler Vodafone faturasız hattım var falar minimum paket 84 TL ve 7 GB internet mevcut. Bana çok fazla geliyor bu internet. Acaba Vodafone'da 2 GB, SMS ve Dk'lı bir uygun fiyatlı paket var mıdır? Ve varsa nasıl geçebilirim acaba?
Vodafone'un yanında mükemmel (!) ekonomimizin etkisi de var. Telsiz vergisi, özel iletişim vergisi, cart curt...

Yeni konular

Geri
Yukarı