Vodafone'un Çok Fazla Şarj Tüketmesi

x3one

Kilopat
Kek günü
Geçen hafta Vodafone'a geçtim. Ama telefonu gece elimden bıraktığımda sabah uyandığımda şarjımın %20-25 civarı azaldığını görüyorum. Ve daha önce Türk Telekom'da böyle bir sorun yaşamadım. Bu arada telefonum GM5 Plus. Şarj tüketen Vodafone mudur yoksa Vodafone Yanımda uygulaması mı?

Geçen hafta Vodafone'a geçtim. Ama telefonu gece elimden bıraktığımda sabah uyandığımda şarjımın %20-25 civarı azaldığını görüyorum. Ve daha önce Türk Telekom'da böyle bir sorun yaşamadım. Bu arada telefonum GM5 Plus. Şarj tüketen Vodafone mudur yoksa Vodafone Yanımda uygulaması mı?

Her operatörün belirli yerlerde baz istasyonları vardır. Bulunduğun bölgeye uzak ise operatörün baz istasyonları telefon sinyal alabilmek için ekstra güç tüketecektir. Ayrıca sinyal seviyen nasıl? 4.5G den 3G ye düşüş yaşıyor musun?

Bulunduğunuz bölgede kullandığınız GSM operatörünün sinyal gücü düşük ise şarjla başınız belaya girer :) Bizim eski ofiste camlar filmle kaplıydı, binanın bir kanadı elimizde şarj aletiyle geziyorduk tüm gün.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı