VOK-TORNADO alınır mı?

• Konuyu başlatan MASHH
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 980
Ekran kartında bir sıkıntı çıkmaz değil mi çok aklımı karıştırdı
Bana 1 ay oyun oynarsın ekran kartı patlar kullanıcı atası diye kitlerler sana dedi

O arkadasina biraz uyku oneriyorum. Kendisi biraz uykusuz kalmis gibi. Oyle bir şey yiyorsa yapsinlar.

*Ram: Fury Beast RGB (2*8) 3200MHz.
*Ssd: 970 EVO Plus 500GB.
*Anakart da B560 Plus veya B560M-E olarak da değiştirilebilir gibi ama emin değilim.

RAM ve SSD dediğin gibi yapılırsa iyi olur.
RAM yerine (2*8) Ballistix'ler de tercih edilebilir.

Bu sistemde en sevdiğim parça ise ekran kartı.
PowerColor'un Red Devil modeli oldukça iyi. Soğutmada başarılı.

Anakart yerine bütçe varsa B560 seçilse daha iyi olur tabii. Fakat bütçe yoksa H510M-E veya H510M-D'nin de yeterli olacağını düşünmüyorum. Zaten OC yapılamayacak.

Ekran kartında bir sıkıntı çıkmaz değil mi çok aklımı karıştırdı
Bana 1 ay oyun oynarsın ekran kartı patlar kullanıcı atası diye kitlerler sana dedi

Arkadaşın herhalde sana başka bir bilgisayar öneriyor? Benim arkadaşlarımda böyleydi. Kendi dediklerini aldırmak için 1000 takla atarlar. Sanki onlar üretti :D

VOK-TORNADO/AMD RYZEN 7 3700X/MSI Radeon RX 6600 XT MECH 2X OC 8GB/16GB DDR4/500GB NVMe M.2 SSD/Gaming Bilgisayar| ITOPYA.COM

Bu sistem sizce nasıl alınır mı?

Biri bana ekran kartının sıfırı 13K diğer parçalar nsaıl 3K oluyor diyerek ekran kartı işlem görmüştür dedi yani ömrü dolmuş ekran kartını restore edip sisteme takmışlardır dedi. Sizce İtopya bunu yapmış mıdır? Ucuzluğu beni bir düşündürmedi değil.
Alınır, İtopya böyle bişey yapmaz. Ayrıca fiyatı gayet normal.

*RAM: Fury Beast RGB (2*8) 3200MHz.
*SSD: 970 EVO Plus 500GB.
*Anakart da B560 Plus veya B560M-E olarak da değiştirilebilir gibi ama emin değilim.
Bu sistem daha iyi almak isterseniz.

En sevdiğim şey, sistem eleştirmesi! 😍

MSI Mech serisinin soğutma bloğu pek iyi değil, daha fazla ısınıyorlar diğer MSI modellerinden.

İşlemci soğutuculardaki seçenekler iyi değil, hepsinde illaki bir patlak var. SE 224 XT ilavesi yapılabilir aldıktan sonra.

SSD hakkında fikrim yok.

PSU pek iyi değil.

*RAM: Fury Beast RGB (2*8) 3200MHz.
*SSD: 970 EVO Plus 500GB.

Bu çok daha iyi, anakart en azından H510M-K yapılabilir.

RAM'leri G.Skill RipjawsV 2x8 3600MHz CL16 yapmak iyi olur.

PSU pek iyi değil, değiştirilebilir. Bir de işlemci soğutucu takılır yine dediğim SE 224 XT olarak mis gibi.

Ekran kartında bir sıkıntı çıkmaz değil mi çok aklımı karıştırdı.
Bana 1 ay oyun oynarsın ekran kartı patlar kullanıcı atası diye kitlerler sana dedi.

Arkadaşınız biraz abartmış. Siz koskoca İtopya'dan alıyorsunuz. Zaten böyle bir durumla karşılassanız ürün iade veya değişim hakkını kullanırsınız.

Geri
Yukarı