Volkswagen Tiguan 2010 1.4 TSi Trend&Fun nasıldır?

Asya Ay

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba, yakın zamanda ikinci el bir otomobil almayı planlıyorum. İş güç, sürekli otobüs bir zaman sonra sıkıntı yaratmaya başlıyor, soruna kökten çözüm bulayım dedim bende. (y)
Düşündüğüm fiyat aralığı 40-50.000 TL civarında.
Normalde daha kısa bir model olan Volkswagen Polo ve Audi A1 gibi modellere yöneliyordum fakat Tiguan'ı görünce gerçekten aklım kaldı. :X3:
Aracı babamda kullanacağı için geniş, rahat bir model seçmek daha mantıklı geldi hem.
Alacağım araç 111.000km, 2010 model, 4x4, hasar kaydı bulunmayan bir model.
Araç hakkında bilgisi olan beni bilgilendirirse çok sevinirim. (y)

Şahsen hep gıpta ile baktığım bir araçtır kendileri. Bir yakınımda vardı. Araba gerçekten çok hoşuma gitmişti. Hem rahattı, yeterince de genişti. Bir karizması da var. :)

Tabi bütün bu düşüncelerim arabayı uçurumdan aşağı yuvarladıkları zamana kadardı. Hala o dönemde o arabayı nasıl yuvarladılar uçuruma, inanamam. :D

Geçen hafta alım işlemini gerçekleştirdik. Araçtan çok memnunum fakat gerçekten benzini su gibi içiyor. :) Otomatikten manuele geçiş biraz zorluyor fakat alışınca gerçekten sürülesi bir araba. (y)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı