VoLTE açık olmasına rağmen telefon VoLTE ile uyumlu değil uyarısı

Gokberk_DRY

Hectopat
Makaleler
9
Yer
Antalya
Xiaomi Redmi 7 kullanıcısıyım, telefonumun ayarlarında VoLTE ayarı açık. Türk Telekom Online işlemlere girdiğim zaman VoLTE hizmetini aç diyorum açılmıyor, uyumlu değildir diyor. Sorun nerede anlamadım. Şimdi farklı bir SIM kart ile deneyeceğim.

Screenshot_2021-09-27-21-32-36-302_com.tmob.AveaOIM.jpg

Screenshot_2021-09-27-21-32-32-948_com.tmob.AveaOIM.jpg

Screenshot_2021-09-27-21-34-18-728_com.android.phone.jpg

Xiaomi Redmi 7 kullanıcısıyım, telefonumun ayarlarında VoLTE ayarı açık. Türk Telekom Online işlemlere girdiğim zaman VoLTE hizmetini aç diyorum açılmıyor, uyumlu değildir diyor. Sorun nerede anlamadım. Şimdi farklı bir SIM kart ile deneyeceğim.

Eki Görüntüle 1175241
Eki Görüntüle 1175243
Eki Görüntüle 1175242

Hocam telefonu yanlış algılıyor olabilir. Bende de Wi-Fi arama özelliğini operatörümden başka bir operatöre geçince kullanamamaya başladım nedense desteklemiyor dedi sizinki gibi.

Farklı operatöre ait sim kart ile deneyip öyle değerlendirmeni tavsiye ederim. Xiaomi gibi telefonların ülkemize paralel ithalatla getirilenleri başka ülkeye ait cihazlar olabiliyor. Gerçi bu tüm markalar için geçerli. Samsung 'da CSC kodu diye bir şey var, Xiaomi 'de de bunun gibi bir şey vardır belki, onun Türkiye olarak seçilmesi gerekiyor. Bununla alakalı olabilir.

Telefon kaçak değil. IMEI atılmadı, kontrol ettim bir sorun yok. Farklı bir SIM Card takılınca voLTE ayarı geldi, SIM Cardda sorun var. Müşteri hizmetlerini aradım benden 60 TL istediler değişim için.

Telefon kaçak değil. IMEI atılmadı, kontrol ettim bir sorun yok. Farklı bir SIM Card takılınca voLTE ayarı geldi, SIM Cardda sorun var. Müşteri hizmetlerini aradım benden 60 TL istediler değişim için.
Bunun için ücretsiz değişim yapmazlar ise hattınızı farklı bir operatöre taşıyacağınızı söyleyerek tehdit edin. Yenilemezler ise de farklı bir operatöre taşıdığınızda hattınız otomatik olarak ücretsiz yenilenir.

Bunun için ücretsiz değişim yapmazlar ise hattınızı farklı bir operatöre taşıyacağınızı söyleyerek tehdit edin. Yenilemezler ise de farklı bir operatöre taşıdığınızda hattınız otomatik olarak ücretsiz yenilenir.

Farklı bir operatöre taşısam benden SIM Card parası almazlar mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı