Volvo S60 vs Skoda Superb vs VW Passat

Passat' ın sözü edilen kasası benim en beğendim kasası, pazarı da iyi. Alman iyidir, ben Passat derim.
Passatçı değilim yanlış anlaşılmasın, Tiguancıyım.

O paraya BAZZAT alırsın yeenim.

Passat B8 o kadar iyi bir araç değil.

Superb konfor anlamında çok daha iyi hem diğerlerinden daha az yakıyor bir Volvo olmasa bile Passat'ın gelişmiş modeli gibi.
Tam tersi hocam. Skoda araçları VW'lerden bir tık aşağıda oluyor. Ancak SuperB de D segment olduğu için daha yakın kalitesi.

Tam tersi hocam. Skoda araçları VW'lerden bir tık aşağıda oluyor. Ancak SuperB de D segment olduğu için daha yakın kalitesi.
Çoğu kişi Superb'i D-E segment arasında olarak kabul ediyor. Benzer şekilde Arteon da Passat'tan daha üst ama E segment olmayan bir model mesela. Aradaki kalite farkında Passat bir tık daha iyi olsa da konfor olarak Superb'in daha geniş ve ferah bir araba olduğu kesin.

Çoğu kişi Superb'i D-E segment arasında olarak kabul ediyor. Benzer şekilde Arteon da Passat'tan daha üst ama E segment olmayan bir model mesela. Aradaki kalite farkında Passat bir tık daha iyi olsa da konfor olarak Superb'in daha geniş ve ferah bir araba olduğu kesin.
Arteon, Golf ile aynı şasiye sahip olması yüzünden Passat'tan daha geride. Özellikle aks ve iz mesafesinin daha kısa olmasından dolayı yol tutuşu konusunda.

SuperB ise Passat ile aynı şasiye sahip ama biraz daha uzun iz mesafesi olması lazım. Artı olarak iç genişliği daha fazla. Bence böyle bakmak lazım.

Geri
Yukarı