Vozol 6000 aroması bir süre sonra hafifliyor

Dediğim gibi onlarında sahtesini yapıyorlar fakat umarım öyle değildir. Daha önce Puff'ta satıyordum onların bile sahtesi ile arkadaşlar ile yan yana getirip bakıyorduk utanmasalar sahtenin jelatinini daha iyi yapacaklar 😂. Fakat tabii tada gelince anlaşılır işin piri olan anlar zor biraz açıkçası anlamak. Tahtakale'de seyyarlar bile satıyor bazı insanlar da daha ucuz olduğunu görünce yam yam gibi 50-100 liradan kaçıp alıyorlar fakat dediğim gibi paranın bile geri döndüremeyecği sonuçlara yol aça biliyor.
Foto atsam anlar misiniz hocam?

Fotoğraf atsam anlar misiniz hocam?

Fotoğraftan anlaşılmaz. Hatta tadını bile zor anlarsın ojinali ile ama tıpkı abur cubur ürünlerinde olan tadlandırıcı gibi örneğin içinde o ürün olmasa da tadını aldığın gibi. Günahını almak istemem kimsenin mübarek ayda ama 250 TL orijinal Vozol 6000 şarjlı çok zor yani sanırım bayağı önce almış. Genelde tütüncü veya mahalle arasında olan yerler zaten üründen anlamaz sadece popüler olduğu için alıp satar yani o bile belki anlamaz sahtesini.

Fotoğraf atsam anlar misiniz hocam?

Genelde yanlarına QR yaparlar ama onu yazıcıdan çıkarmak 5 dakika sahte ayakkabılarda ki gibi.

Fotoğraftan anlaşılmaz. Hatta tadını bile zor anlarsın ojinali ile ama tıpkı abur cubur ürünlerinde olan tadlandırıcı gibi örneğin içinde o ürün olmasa da tadını aldığın gibi. Günahını almak istemem kimsenin mübarek ayda ama 250 TL orijinal Vozol 6000 şarjlı çok zor yani sanırım bayağı önce almış. Genelde tütüncü veya mahalle arasında olan yerler zaten üründen anlamaz sadece popüler olduğu için alıp satar yani o bile belki anlamaz sahtesini.
Anladım hocam teşekkürler. Bir şey daha merak ettim tekrardan sorucam az gelmesi normal dimi yani mesela 3sn fazla çektiğimde biraz daha fazla geliyor ama yine böyle nasıl söyleyim puff çektiğinde bir şeftali yemiş olmuyorsun hafif geliyor yani ilk kez içtiğim için pek anlamıyorum.

Anladım hocam teşekkürler. Bir şey daha merak ettim tekrardan soracağım az gelmesi normal değil mi yani mesela 3sn fazla çektiğimde biraz daha fazla geliyor ama yine böyle nasıl söyleyim puff çektiğinde bir şeftali yemiş olmuyorsun hafif geliyor yani ilk kez içtiğim için pek anlamıyorum.

Yok o durum tamamen normal oradan stres yapmana gerek yok nargile gibi uzun çekilmez bu ürünler zaten.

Yok o durum tamamen normal oradan stres yapmana gerek yok nargile gibi uzun çekilmez bu ürünler zaten.
anladım hocam teşekkürler çünkü tam tat alamıyorum bide komik gelicek ama astım hastasıyım böyle 3sn çektiğimde 2-3 defa başım hafif dönüyor ya :D komik ama neden ?

Anladım hocam teşekkürler çünkü tam tat alamıyorum bir de komik gelecek ama astım hastasıyım böyle 3sn çektiğimde 2-3 defa başım hafif dönüyor ya :D komik ama neden?

İçinde bulunan nikotin maddesinden dolayı. Yoğun şekilde uyarılan reseptörler baş dönmesi ve mide bulantısı yapabilir o normal nargiledede olur. Astım isen dikkat et kendine.

Hocam bendede vozol cedar pomelo var 7000'lik 425 tl ye almıştım müthiş bir şey ama bittiğinde ben buna likit doldurup devam edebilirmiyim kullanmaya elimde patlamaz değil mi :D

Hocam bende de vozol cedar pomelo var 7000'lik 425 TL'ye almıştım müthiş bir şey ama bittiğinde ben buna likit doldurup devam edebilir miyim kullanmaya elimde patlamaz değil mi :D

Yapabilir misin bilmiyorum ama önce elektronik sigara pamuğu alıp likit damlatıp kullanabilirsin. Tabii yapabilirsen. Bir de o ürünlerin pillerinden pek kalite beklememek lazım bozulana kadar kullanırsın artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı