VPN Kullanmıyorum Ancak Yasaklı Sitelere Girebiliyorum

Her sağlayıcıda yaşadığınız sorunları yaşayabilirsiniz, üstlerine giderseniz düzeltirler. Biraz bilginiz varsa falan yani. Ben 75Mbps VDSL kullanıyorum. Steam indirmelerinde 9,0 Mb/s (72Mbps/s) indirme oluyor.
Teşekkür ederim, alt yapım fiber olduğu için sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum fiyat avantajından dolayı tercih etmeyi düşünüyorum. Netspeed 50 Mbps kullanıyordum, 1 kere sıkıntı çıkmadı şansımız umarım böyle yaver gider.

Aynı sorunu şu an ben yaşıyorum Chrome'da istediğim siteye VPN kullanmadan girebiliyorum ama Microsoft Edge ile girdiğimde yasak var diyor. VPN gibi uygulamalarda hiç kullanmadım, daha Chrome yükleyeli 1 hafta olmadı bilgisayara.

Merhaba, bende de aynı şekilde istediğim sitelere girebiliyorum(malum siteler dahil). TurkNet'li misiniz acaba? Çünkü TurkNet operatörü izin veriyor galiba bütün sitelere.

Merhaba, ben oraya da girebiliyorum.
evet ben de ttnet kullanıcısyım ve hepsine girebiliyorum ayrıca internet hızım da baya düştü

Bana sürekli girdiğim siteleri 1 hafta önce yasakladılar neymiş bizim güvenliğimiz içinmiş :D yav sen napıcan neyse ama benim internet hızım hiç düşmedi hala 75Mbps.

Eski bir konuyu pörtletmek istemem ama ben de aynı problemi yaşıyorum problemi çözebildiniz mi çözdüyseniz nasıl çözdünüz. Teşekkürler.
Zamanında benim için bir problem değildi bu, sadece neden ve nasıl olduğunu merak etmiştim. Onun dışında kendiliğinden düzelmişti. ISS büyüdükçe bu konulara da el atıyorlar sanırım. Hangi firmayı kullanıyorsunuz?

Nasıl girebiliyorsunuz bize de hangi DNS ayarlarını kullandığinizi atabilir misiniz artık bıktım VPN ile üğraşmaktan çünkü interneti çok yavaşlatıyorlar.

Zamanında benim için bir problem değildi bu, sadece neden ve nasıl olduğunu merak etmiştim. Onun dışında kendiliğinden düzelmişti. ISS büyüdükçe bu konulara da el atıyorlar sanırım. Hangi firmayı kullanıyorsunuz?

Zamanında benim için bir problem değildi bu, sadece neden ve nasıl olduğunu merak 5etmiştim. Onun dışında kendiliğinden düzelmişti. ISS büyüdükçe bu konulara da el atıyorlar sanırım. Hangi firmayı kullanıyorsunuz?

Vodafone kullanıyorum normalde çok takmazdım ancak ağa bağlanan her cihaz VPN'siz yasaklı sitelere girmeye başladı hatta dün bu yüzden başka bir Wi-Fi'ya bağlanmıştım orada girmiyordu yasaklı sitelere ama bir süre o Wi-Fi'de kalınca o da girmeye başladı DNS spoofing olabileceğinden korkuyorum.
Vodafone kullanıyorum normalde çok takmazdım ancak ağa bağlanan her cihaz VPN'siz yasaklı sitelere girmeye başladı hatta dün bu yüzden başka bir Wi-Fi'ya bağlanmıştım orada girmiyordu yasaklı sitelere ama bir süre o Wi-Fi'de kalınca o da girmeye başladı DNS spoofing olabileceğinden korkuyorum.

Eskiden böyle bir şey olmuyordu bu arada yeni başlayan bir sorun.

Yeni konular

Geri
Yukarı