VPN olmadan yasakl─▒ sitelere girebiliyorum

Kat─▒l─▒m
24 Haziran 2020
Be─čeniler
1.528
Yer
6'l─▒ Beypazar─▒ Paketi
KS
xage

xage

Picopat
Kat─▒l─▒m
22 Ekim 2020
Be─čeniler
53
Yer
uganda
Arkada┼člar san─▒r─▒m ─░SP kaynakl─▒ bir durum ba┼čka bir arkada┼č─▒mda T├╝rk Telekom kullan─▒yor ve o da sitelere eri┼čim sa─člayabildi bu arada Google DNS kullan─▒yorum.
Bana da takti─či s├Âyler misiniz ├Âhm.
De─či┼čtirdi─čim tek ┼čey Google DNS kullanmam ve T├╝rk Telekom kullan─▒yor olmam, ba┼čka bir arkada┼č─▒m da denedi o da girebildi ayr─▒ca forumda girebilen ba┼čkalar─▒ da var. Tam olarak anlamad─▒m DNS zehirlenmesi falan de─čildir umar─▒m.
As─▒l ben, senin ayd─▒nlatman─▒ bekliyorum :)
Dostum bende anlamad─▒m bir t├╝rl├╝ T├╝rk Telekom kullan─▒yorum ve T├╝rk Telekom kullanan bir arkada┼č─▒m daha sitelere eri┼čim sa─člayabiliyor. San─▒r─▒m ─░SS kaynakl─▒, ayr─▒ca Google DNS kullan─▒yorum.

Son d├╝zenleme:

hberkey

Picopat
Kat─▒l─▒m
20 Ekim 2020
├ç├Âz├╝mler
1
Be─čeniler
74
Arkada┼člar san─▒r─▒m ─░SP kaynakl─▒ bir durum ba┼čka bir arkada┼č─▒mda T├╝rk Telekom kullan─▒yor ve o da sitelere eri┼čim sa─člayabildi bu arada Google DNS kullan─▒yorum.

De─či┼čtirdi─čim tek ┼čey Google DNS kullanmam ve T├╝rk Telekom kullan─▒yor olmam, ba┼čka bir arkada┼č─▒m da denedi o da girebildi ayr─▒ca forumda girebilen ba┼čkalar─▒ da var. Tam olarak anlamad─▒m DNS zehirlenmesi falan de─čildir umar─▒m.

Dostum bende anlamad─▒m bir t├╝rl├╝ T├╝rk Telekom kullan─▒yorum ve T├╝rk Telekom kullanan bir arkada┼č─▒m daha sitelere eri┼čim sa─člayabiliyor. San─▒r─▒m ─░SS kaynakl─▒, ayr─▒ca Google DNS kullan─▒yorum.
ahahahah ┼čaka gibi turk telekom ile google dns yapt─▒m t├╝m siteler a├ž─▒ld─▒ .d

Kat─▒l─▒m
6 Nisan 2019
Be─čeniler
109
Arkada┼člar taktik ┼ču, e─čer Chrome kullan─▒yorsan─▒z a┼ča─č─▒daki ad─▒mlar─▒ hem PC hem de mobilde yaparsan─▒z yasakl─▒ site diye bir ┼čey kalmaz sizin i├žin.

1. Google Chrome ayarlar─▒na girin.
2.gizlilik ve g├╝venlik sekmesine girin.
3.g├╝venli DNS k─▒sm─▒na t─▒klay─▒p aktif edin ve a┼ča─č─▒daki se├ženeklerden bir DNS sunucusu se├žin. (Tavsiyem cloudflare)

Bu Mobil'e g├Âre anlat─▒md─▒, PC i├žin ise aramaya DNS yaz─▒n yine g├╝venli DNS g├Âreceksiniz ona t─▒klay─▒p 3.ad─▒m─▒ uygulay─▒n.

ToprakEren

Femtopat
Kat─▒l─▒m
22 Ekim 2020
Be─čeniler
9
bende de giriyor yandex kullan─▒yorum daha ├Ânce operadan giriyordum yandexte eklenti olarak sadece ad block var

Yeni konular

Yukar─▒