VPN olmadan yasaklı sitelere girilebiliyor

Herkese merhaba, arkadaşlar. Bugün fark ettiğim bir sorun bu, VPN veya proxy tarzı şeyler kullanmadan yasaklı sitelere erişebiliyorum. Forumlarda bazı arkadaşlar DNS ayarlarından olabileceğini söylemiş; kontrol ettim fakat ayarlarda herhangi bir değişiklik yok. Yakın arkadaşlarımdan yasaklı sitelere girmeyi denemelerini istedim fakat onlar giremediklerini söylediler. Ayrıca sadece bilgisayarımdan değil telefonumdan da girebiliyorum. Tavsiyesi olan var mı?
ISS'nize başvurun ve sorunu bildirin. Bu çok kritik bir konu.

Ortam böyleyken bir espri patlatılır 😃

@V3lbutreenn : Yasaklı sitelere girebiliyorum.

O sırada MIT ve FBI:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Türknet Google DNS kullanıyor. Ipv4 DNS adresinizi 8.8.8.8 / 8.8.4.4 yaparak yüksek hızda VPN varmış gibi özgürce surfing yapabilirsiniz. Telefon PC farketmez

ISS'nize başvurun ve sorunu bildirin. Bu çok kritik bir konu.

Ortam böyleyken bir espri patlatılır 😃

@V3lbutreenn: Yasaklı sitelere girebiliyorum.

O sırada MİT ve FBI:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bildirmeye ne gerek var özgür internet işte. 😉

Aşırı derecede korktum arkadaşlar evdeki bütün kapıları kitledim, pencerelere tahta kalaslar çaktım, dedemden kalma tüfeği kuşanıp evin bodrumuna indim özel harekat timlerini bekliyorum lütfen biri şu sorunun çözümünü yazsın.

Aşırı derecede korktum arkadaşlar evdeki bütün kapıları kitledim, pencerelere tahta kalaslar çaktım, dedemden kalma tüfeği kuşanıp evin bodrumuna indim özel harekat timlerini bekliyorum lütfen biri şu sorunun çözümünü yazsın.

Hocam ne gerek var çözüme ne güzel özgürsünüz işte.

Amaan boş verin hocam alın yanınıza bir peçete keyfinize bakın.

ISS'nize durumu bildirin. Bu sorunu sadece onlar çözebilir sanırım. Bu arada bildirmemezlik yapmayın, bu ciddi bir durum.

Geri
Yukarı