VPN Unlimited aktif olmadan internet erişim sorunu

xLykia

Kilopat
Daha fazla  
Bilgisayarıma erişim yasağı yüzünden VPN indirmek zorunda kaldım. Fakat indirdiğim VPN Unlimited adındaki uygulama bilgisayarımın bütün internet ayarlarını alt üst etti. Mesela uygulama kapalı iken internete girebiliyorum lakin Skype üzerinde çağrı yapamıyorum ya da CS : GO tarzı oyunlara giremiyorum. İnternetimin olmadığını söylüyor ve arama ya da oyun bulma işlemini gerçekleştirmiyor. Buna benzer eski konulara baktım lakin hiçbirisi çözüm olmadı ciddi anlamda canımı sıktı bu iş. Yardımcı olabilecek birisi var mı ?

Bakınız bu da skype'den örneğimdir. VPN'yi açtığım zaman bağlanıyorum sıkıntısız görüşebiliyorum ping oluyor fakat VPN'yi kapattığım zaman asla ve asla bağlanmıyor arama alamıyor ve arama yapamıyorum. Hatta mesaj dahi atamıyorum.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
@JaroxJamaica Evet hocam , vpn'i kaldırdığım zaman da aynı hatayı almaya devam ediyorum.

Arkadaşlar nasıl edit yapacağımı bilmiyorum fakat şuan şunu fark ettim , farklı bir vpn kullandığım zaman da giriş yapamıyorum

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı