VPpazarı sitesine güvenmeyin

DecaDemon

Femtopat
Daha fazla  
VPpazarı denen bir site var ve bu site yalandan hesap satıyor. Ben bu siteden alışveriş yaptım ve yapmadan önce Google'da araştırdım güvenilir mi diye ama bir sonuç bulamadım. Bunu insanlar dolandırılmasın diye yazıyorum.

Arkadaşlar, VPpazarı güvenilmezdir, hesap satışlarının altındaki yorumların hepsi yalandır ve sizin bunların altına atacağınız yorumlar ya hiç yayınlanmayacak ya da silinecek eğer kötü yorum yaptıysanız. Hesaplar ya şu an kulllanılıyor olacak veya hesap hiç açılmayacak.

Kendim yaşadım bunu ve yardım istediğinizde yardım alamayacaksınız. Bu yorumu gören şanslı insanlardansanız. YouTube kanallarına kanmayın, böyle sitelere inanmayın ve alışveriş yapıp para kazandırmayın böyle insanlara.

Son düzenleyen: Moderatör:
VPpazarı denen bir site var ve bu site yalandan hesap satıyor. Ben bu siteden alışveriş yaptım ve yapmadan önce Google'da araştırdım güvenilir mi diye ama bir sonuç bulamadım. Bunu insanlar dolandırılmasın diye yazıyorum.

Arkadaşlar, VPpazarı güvenilmezdir, hesap satışlarının altındaki yorumların hepsi yalandır ve sizin bunların altına atacağınız yorumlar ya hiç yayınlanmayacak ya da silinecek eğer kötü yorum yaptıysanız. Hesaplar ya şu an kulllanılıyor olacak veya hesap hiç açılmayacak.

Kendim yaşadım bunu ve yardım istediğinizde yardım alamayacaksınız. Bu yorumu gören şanslı insanlardansanız. YouTube kanallarına kanmayın, böyle sitelere inanmayın ve alışveriş yapıp para kazandırmayın böyle insanlara.

Vpazarı değil miydi o

Eğer Vpazarı ise güvenilir, daha önce çok alışveriş yaptım sıkıntı yaşamadım.
Ben yaşadım hocam ki adamlar pasif hesap diyor kullanılmadığını söylüyor 2 kez hesap aldım ikisinide yalnızca 1 gün oynadım. Destekteki arkadaş %90 pasif olduğunu söylediği için 2.yi aldım ama sonuç aynı oldu hesaplar kullanılıyor.

Vppazarı denen bir site var ve bu site yalandan hesap satıyor. Ben bu siteden alışveriş yaptım ve yapmadan önce Google'da araştırdım güvenilir mi diye ama bir sonuç bulamadım. Bunu insanlar dolandırılmasın diye yazıyorum.

Arkadaşlar, vppazarı güvenilmezdir, hesap satışlarının altındaki yorumların hepsi yalandır ve sizin bunların altına atacağınız yorumlar ya hiç yayınlanmayacak ya da silinecek eğer kötü yorum yaptıysanız. Hesaplar ya şu an kulllanılıyor olacak veya hesap hiç açılmayacak.

Vppazarımı yoksa vpazarı mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı