VRising oyun donması

İşletim sistemi
Windows 11

Zeяef

Kilopat
Daha fazla  
RAM
HyperX Fury RGB(2x8)GB DDR4 3200Mhz
Ekran kartı
Intel UHD630
Anakart
MSI B460M PRO
İşlemci
Intel i5 10400
Oyunu iGPU ile oynuyorum 20-25 FPS civarı. Oyunda ağaç keserken(yapı yıkarken) ya da fighta girdiğim zaman oyun donuyor. Efekt falan devereye girince donuyor desem skill kullanırken sıkıntı yok. Oyun daha beta aşamasında belki iGPU desteğide olmayabilir ama aynı sorunu yaşayan ile karşılaşmadım. Oyun donduktan sonra kapatınca da Steam'de çalışıyor olarak gözüküyor. Process Monitor'ü oyun içindeyken kayıt almaya başlattım.

Logfile

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu iGPU ile oynuyorum 20-25 FPS civarı. Oyunda ağaç keserken(yapı yıkarken) ya da fighta girdiğim zaman oyun donuyor. Efekt falan devereye girince donuyor desem skill kullanırken sıkıntı yok. Oyun daha beta aşamasında belki iGPU desteğide olmayabilir ama aynı sorunu yaşayan ile karşılaşmadım. Oyun donduktan sonra kapatınca da Steam'de çalışıyor olarak gözüküyor. Process Monitor'ü oyun içindeyken kayıt almaya başlattım.

Logfile

Sistem gereksinimleri gayet yüksek ve performansı sorunlu bir oyun. Ben RTX 2060 ile 60-70-80 FPS arası alıyorum. Senin için normal sayılabilir. Oyuna performans güncellemeleri geldiğinde sorunun çözülebilir belki.

960 ile oynuyorum oyunu ve ciddi anlamda optimizasyon sorunu var çünkü sistem gereksinimi olarak 750 Ti istiyor ve ben medium ayarlarda quality FSR açık şekilde 30 FPS oynuyormuşum. Akıcılık var ama dün o kadar çok drop girdi ki çıldırdım.

Kısacası bu oyunda sorun var ve ne zaman çözülür tartışılır bu yüzden dert etmeyin çok derim.

Oyun çıkalı tam olarak bir ay oldu ve erken erişimde nasıl olsa düzelecektir.

Geri
Yukarı