Vs XG2405 vs. LG 24GN600-B(650-B)

Kishire

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle merhabalar herkese,
Başlıktaki monitörlerden birini almayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlardan yoruma açığım. Farklı tavsiyelere de açığım. Şu an monitörüm yok almam gerek. Fiyat aralığım 1800 civarı. Yardımcı olursanız sevinirim.(LG hakkında fazla bir inceleme bulamadım.)

24GN650-B modelinin renkleri maalesef AOC 24G2U yanında sönük kalıyor. Forumdan birisi ikisini yan yana koymuştu, bariz 24G2U çok daha canlı renk vermişti. XG2405 sorunsuz gelirse güzel olabiliyor. Çok vaka görüyorum ölü pikselli geldiğine dair, uğraş çıkabiliyor yani.

Şahsen 24G2U öneririm. İkisinden biri alınacaksa XG2405.

XG2405 kullanıyorum. Son derece memnunum. Hepsiburada üzerinden 1.5 ay önce satın almıştım. Şu ana kadar (ölü piksel vb.) hiçbir sorun yaşamadım. Kurulumu gayet basit. Arka taraftaki menü tuşları biraz karışık ama onlara da zamanla alışırsınız.

24GN650-B modelinin renkleri maalesef AOC 24G2U yanında sönük kalıyor. Forumdan birisi ikisini yan yana koymuştu, bariz 24G2U çok daha canlı renk vermişti. XG2405 sorunsuz gelirse güzel olabiliyor. Çok vaka görüyorum ölü pikselli geldiğine dair, uğraş çıkabiliyor yani.

Şahsen 24G2U öneririm. İkisinden biri alınacaksa XG2405.

GtG 1 ms önemli diye duydum oyunlarda akıcılık için o yüzden bu iki monitöre yöneldim. Hem IPS renkleri hem TN gibi oyun performansı. AOC 2bin TL'ye ulaştı.

XG2405 kullanıyorum. Son derece memnunum. Hepsiburada üzerinden 1.5 ay önce satın almıştım. Şu ana kadar (ölü piksel vb.) Hiçbir sorun yaşamadım. Kurulumu gayet basit. Arka taraftaki menü tuşları biraz karışık ama onlara da zamanla alışırsınız.

Tuşlar falan hiç önemli değil onlar çözülebilecek şeyler. Gamersarena satıcısından mı aldın acaba? Ölü piksel ghosting gibi durumlarda iade kabul etmeyip garanti ne derse onu uyguladığı hakkında şikayetçi herkes o satıcıdan...korkutuyor açıkçası bu durum.

Tuşlar falan hiç önemli değil onlar çözülebilecek şeyler. Gamersarena satıcısından mı aldın acaba? Ölü piksel ghosting gibi durumlarda iade kabul etmeyip garanti ne derse onu uyguladığı hakkında şikayetçi herkes o satıcıdan...korkutuyor açıkçası bu durum.
Hayır, Hepsiburada kendisi satıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı