Vucut Geliştirme İlgili Bazı Tavsiyeler

@claus lif tipi bilmeden, gündelik yaşamları, beslenmeleri ne durumda bilmeden ortak bir program öneremezsiniz. Bu söylediğiniz 60 kg ve 100 kg birisi arasında çelişkiye neden olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
@claus Protein tozu önerir misiniz? Ben kullanmıyorum ama bütün fitness arkadaşlarım kullanıyor. 6 aydır fitness ile uğraşıyorum, ciddi kilo verdim.

@camelCase Genel olarak kısaca belirttim. Bu sporu yapıyorsan beslenmen iyi olacak zaten. Ayrıca KG fark etmiyor. Profesyonel olarak Boks+BJJ+ Güreş yapıyorum aynı zamanda. Derecelerim de var. Yani kısaca ben hem dövüş sporu hemde ağırlık çalıştığım halde gelişim sağlıyorum. 100 KG olup da tüm vücut çalışanlar var. Bu bir görüş tabii ki. Benim sistemim budur.
@Silinen üye Toz kullanmanı önermiyorum. Ancak 90-100 arası bir kilon varsa vede doğal olarak gerekli proteini alamıyorsan kullanmalısın. Gerçi 90 KG olsan da gerekli proteini doğal yollardan alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı