Vücut kılları almak için öneri

sivurant

Hectopat
Soru baslikta belli arkadaşlar genital bolge, bacak sirt ve gogus için guzel bir alternatif ne olabilir? Makine var ugrasilmiyor sirt tek basima yapacagim bir şey degil bunun için oneri bekliyorum.

Profilde "21" yaşında olarak gösteriyor, büyük ihtimalle sahte. Eğer "21" yaşındaysanız epilasyon yaptırman.
Kardesim niye yalan olsun yaş 21 fakat epilasyon falan dusunmedim hic yaptirmadim da. Tuy dokucu krem kullanirdim bacak icin makinam var sarjli.

Dusuncem eve makina alabilirim epilasyon cihazi 1500 tl 10 yil gider diye dusunuyorum.

Sanırım bahsettiğiniz makine Philips Lumea tarzı bir şey. Bu tip epilasyon cihazları IPL teknolojisi ile çalışıyor yani kökten bir çözüm üretmez kliniklerde yapılan epilasyonlar gibi. Bu tarz makineler sadece uyutur bunu bilerek alın yani. Ayrıca tüy dökücü kremlerin de genital bölge için kullanılması sakıncalı diye biliyorum. En iyisi iyi bir klinikte doğru makine ile epilasyon kesin çözüm olur diye düşünüyorum.

Sanırım bahsettiğiniz makine Philips Lumea tarzı bir şey. Bu tip epilasyon cihazları IPL teknolojisi ile çalışıyor yani kökten bir çözüm üretmez kliniklerde yapılan epilasyonlar gibi. Bu tarz makineler sadece uyutur bunu bilerek alın yani. Ayrıca tüy dökücü kremlerin de genital bölge için kullanılması sakıncalı diye biliyorum. En iyisi iyi bir klinikte doğru makine ile epilasyon kesin çözüm olur diye düşünüyorum.
Şahsen lazeride genital bolgede sikinti yasatmasindan suphe duydugum icin o bolgelere yaptirmak istemiyorum.

Benim icin onemli olan kokten cozmek falan degil dediginiz cihazda killarin zayif cikmasini sagliyormus bu da iyidir benim icin.

Geri
Yukarı