Vücutta kaç adet deltoid kası bulunur?

342746

Kilopat
Makaleler
10
Performans ödevi. Pek bir şey bulamadım. Yardımcı olur musunuz? Vücutta kaç adet deltoid kası bulunur? Ve nerelerdedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
İki tane aynı cevap gelmiş. Sanırım doğrudur. Aslında bir tane değildi soru ama moderatörler sağ olsun silmişler. Teşekkürler.

İki tane aynı cevap gelmiş. Sanırım doğrudur. Aslında bir tane değildi soru ama moderatörler sağ olsun silmişler. Teşekkürler.
1620136844538.png

Diğer soru neydi?

Teşekkürler hocam, çok mutlu oldum.😁 Yanlış çıkarsa affınıza sığınıyorum.
Sıkıntı yok. Kasmayın bu kadar alt tarafı bir ödev.
Atsam mı bilemedim. Ama atacağım çünkü pek vaktim yok.

2-Rotator cuff kası nerdedir ve kaç adettir ? Vücuttaki görevi nedir?
3-Osteoporoz hastalığı nedir? Cinsiyet bu hastalık üzerinde etkili midir? Bu hastalığın önüne geçebilmek için yapılması gereken şeyler nerdir?
4-Fasılalı yanan kırmızı ışık ve sarı ışık ne anlama gelir?

Sıkıntı yok. Kasmayın bu kadar alt tarafı bir ödev.

Atsam mı bilemedim. Ama atacağım çünkü pek vaktim yok.

2-Rotator cuff kası nerdedir ve kaç adettir ? Vücuttaki görevi nedir?
3-Osteoporoz hastalığı nedir? Cinsiyet bu hastalık üzerinde etkili midir? Bu hastalığın önüne geçebilmek için yapılması gereken şeyler nerdir?
4-Fasılalı yanan kırmızı ışık ve sarı ışık ne anlama gelir?
Osteoporoz kemikteki çeşitli minerallerin eksikliği sonucunda kemik gücünde azalma sonucunda kemik kırılganlığının artmasıdır. Cinsiyete yaşa vs. bağlıdır. Diğer soruyu bilmiyorum.

Fasılalı yanan sarı ışık dikkatli olunmasını işaret eder. Fasılalı yanan kırmızı ışıksa kesin olarak durulmasını yolun açık ve güvenilir olduktan sonra devam edilmesi gerektiğini söyler.

Osteoporoz kemikteki çeşitli minerallerin eksikliği sonucunda kemik gücünde azalma sonucunda kemik kırılganlığının artmasıdır. Cinsiyete yaşa vs. bağlıdır. Diğer soruyu bilmiyorum.

Fasılalı yanan sarı ışık dikkatli olunmasını işaret eder. Fasılalı yanan kırmızı ışıksa kesin olarak durulmasını yolun açık ve güvenilir olduktan sonra devam edilmesi gerektiğini söyler.
Çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı