VX2458-P-MHD alınır mı?

Bütçe
1000-1400
TN panel olduğu için bazı yorumlarda farklı görüş açılarından bakıldığında renkler bozuluyor denmiş bozulma var mı?
Bu monitörü alırken TN panelin ne olduğunu araştırdım yanlardan bakıldığında renklerin bozulduğu söyleniyordu ancak bu monitördeki TN panel baya iyi, sağ sol ve üstten bakıldığında renklerde hiç bozulma olmuyor sadece alttan bakarsanız bozuluyor ki alttan bakmakta yapacağınız bir şey değil.

Şu ana kadar ölü piksel oluşmadı TN panellerde daha mı az ölü piksel oluşuyor bilmiyorum ama bende yok, ışık hüzmesine benzer bir şey var sadece oda baya küçük, tamamen siyah arka plan üstünde dikkatlice bakarsanız fark edilebiliyor onun dışında fark edemiyorsunuz monitörü kullanırken gözünüze çarpmıyor.

Bu monitörü alırken TN panelin ne olduğunu araştırdım yanlardan bakıldığında renklerin bozulduğu söyleniyordu ancak bu monitördeki TN panel bayağı iyi, sağ sol ve üstten bakıldığında renklerde hiç bozulma olmuyor sadece alttan bakarsanız bozuluyor ki alttan bakmakta yapacağınız bir şey değil.

Çok teşekkür ederim yardımınız için.

Yeni konular

Geri
Yukarı