W tuşu bıraktıktan sonra basmaya devam ediyor

Faruk T

Centipat
Daha fazla  
Sadece oyunlarda yaşanıyor. W tuşunu bıraktıktan sonra ne kadar bastıysam bıraktıktan sonra yarısı kadar (ölçmedim, ama aşağı yukarı öyle) basmaya devam ediyor. Ayar oldum. Yapışkan tuşlara baktım, bulamadım. İnternete baktım, bulamadım. Sinirlerimi bozuyor bu hata/özellik. lütfen kapatmama yardımcı olun. Minecraft'ta kaç lava düştüm, BeamNG'de kaç motor yaktım, daha birçok şey var. Laptop klavyesini kullanıyorum. Başka klavyeye geçince sorun düzeliyor. Lakin ben başka klavye kullanamam. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop klavyen bozulmuş demek ki. Teknik servise gönder. Garantisi yoksa sökmeyi biliyorsan söküp temizle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam klavyeyi çıkartma gibi bir imkanınız varsa W tuşunda sıkıntı olabilir bir W tuşunu çıkartıp takmayı deneyin olmuyorsa. Bozulmuş olabilir klavyeyi değiştirmek zorunda kalabilirsiniz modelinizi buraya yazarsanız yardımcı olabiliriz.

Laptop klavyen bozulmuş demek ki. Teknik servise gönder. Garantisi yoksa sökmeyi biliyorsan söküp temizle.
Mantıklı
Hocam klavyeyi çıkartma gibi bir imkanınız varsa W tuşunda sıkıntı olabilir bir W tuşunu çıkartıp takmayı deneyin olmuyorsa. Bozulmuş olabilir klavyeyi değiştirmek zorunda kalabilirsiniz modelinizi buraya yazarsanız yardımcı olabiliriz.
Casper Nirvana F700

Hocam modelinizin klavyesi herhalde kasaya gömülü bu yüzden klavyeleri pahalı garantisi varsa garantiye gönderin çünkü ciddi anlamda baktığımda klavye pahalı 1.200 TL diyor.
Ney? Klavye 1200 TL mi? Üff! Klavye gömülüdür evet, Normalde laptoplarda Klavye hepten çıkarılabilir, bundaki sanki kasanın kendisi klavye gibi. Ama benim merak ettiğim şu, yazı yazarken böyle bir şey olmuyor. Klavyenin sürücüsüyle ilgili olabilir mi acaba?

Ney? Klavye 1200 TL mi? Üff! Klavye gömülüdür evet, normalde laptoplarda klavye hepten çıkarılabilir, bundaki sanki kasanın kendisi klavye gibi. Ama benim merak ettiğim şu, yazı yazarken böyle bir şey olmuyor. Klavyenin sürücüsüyle ilgili olabilir mi acaba?

Hmm olmasıda mümkün ama W tuşunuza basmıyorsunuz sanırım. Olmazsa ayarlardan sürücü yü silip yükleyin ama nasıl yapılıyor pek fikrim yok.
Linkini bırakıyım isterseniz Orjinal Casper Nirvana F700 Klavye kasalı Tuş Takımı + Üst kasa + Fiyatları ve Özellikleri
Bu sanırım.
+Garantiye yollayabiliyorsanız garantiye yollayın ne kadar isterler bilemem. Ama fazla bir şey isterlerse harici bir klavye kullanmanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı