W11 Home ile okul ağına bağlantı

İtadouriYuuji

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar W11 Home kurdum ve etkinlwstiedim ancak şöyle bir uyarı aldim. Bu ne demek okulun eduoram ağı gibi ağlara Home sürümünde bağlanmıyor mu?

IMG_20220810_155603.jpg

Arkadaşlar W11 Home kurdum ve etkinlwstiedim ancak şöyle bir uyarı aldim. Bu ne demek okulun eduoram ağı gibi ağlara Home sürümünde bağlanmıyor mu?

Eki Görüntüle 1480751

Öyle değil.
Okuldaki PC'ler terminal gibi çalışır. Tek bir PC tüm cihazları kontrol edebilir ve dosya aktarabilir. (Sizin sürümünüz Home olduğu için sizin cihazınıza uzaktan bağlanılamıyor.)
İstediğiniz gibi local ağlara bağlanabilirsiniz.

Ben Windows 11'de üniversite hesabı kullanıyordum Home sürümünde hesaplara gir oradan iş yeri veya okula erişime tıkla olması lazım.

Ben Windows 11'de üniversite hesabı kullanıyordum Home sürümünde hesaplara gir oradan iş yeri veya okula erişime tıkla olması lazım.

Ya da e-posta ve Hesaplar'dan da ekleyebilirsin.

Eki Görüntüle 1480751
Okul ağına bağlantı okulda WİFİ demek olmuyor. Uzaktan kontrol anlamında. Okul hesabınıza bağlanmak istiyorsanız hesaplar yerinde var. Ama uzaktan kontrol için Pro lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı