Wake On Lan Over Bilgisayarın Belli Süre Sonra Açılmaması

Öncelikle Zyxel destek ile görüşüp modeminin bu işlemi yapıp yapamadığını öğrenmeye çalış.
Sonrasında.
TPLink modemlerine bakabilirsin.
Öncesinde TPLink teknik destek birimi ile görüş bu işlemi yapabileceğin bir modem önerisinde bulunsunlar.

Öncelikle Zyxel destek ile görüşüp modeminin bu işlemi yapıp yapamadığını öğrenmeye çalış.
Sonrasında.
Öncesinde TPLink teknik destek birimi ile görüş bu işlemi yapabileceğin bir modem önerisinde bulunsunlar.
Çok teşekkür ederim abi iş yerinde airties bir modem var arkadaşımdada tp link ikisindede aynı işlemleri deneyeceğim ve gerekli servisle görüşücem.

Sonrasında.
Abi bu arada mobile.donanimhaber.com: Adım adım Wake On Lan (Garantili Çalışan Metod) Bu sitede adam airties rt 205 ile bunu yapıyor aşşa yukarı 40 tl lik bir modem 40 tl verip alıp denemeye değer bence olmazsada olmasın sorun yok benim şuan kullanıdığım modemi ttnet te çalışan biri ücretsiz verdi bir gün kapı çaldı üstünde ttnet reklamlı tişört vardı ve ücretsiz olarak modemi vermek istedi bende aldım eski modemimi çöpe yolladım şimdi anladım eski modemin kıymetini :-D şimdiki modemim çoğu yerde satılmıyo bile.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı