Wallpaper Engine atölye içerikler bilgisayarda hangi konuma kaydediliyor?

F4T1H

Hectopat
Yer
uşak
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1650, i5 9400f, 2x8gb ram (amd ekran kartları çöp)
Meslek
mezun :(
Merhaba, sistemi yorduğunu düşündüğümden dolayı kaldıracağım ama kullandığım animasyonun sadece arka planını bulup kullanmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, sistemi yorduğunu düşündüğümden dolayı kaldıracağım ama kullandığım animasyonun sadece arka planını bulup kullanmak istiyorum.
.json dosyası olarak kaydediliyor genelde. İstediğiniz arkaplana sağ tıklayıp tam ekran önizleme açın, ekran görüntüsü ile kaydedin.

JSON dosyası olarak kaydediliyor genelde. İstediğiniz arkaplana sağ tıklayıp tam ekran ön izleme açın, ekran görüntüsü ile kaydedin.

1024 X 1024 hocam, çok kalitesiz bu
Google lens sağ olsun among trees denen oyundan kareymiş meğer, artık benzer fotoğraflar araştırıp arka plan yapmaktan başka seçenek yok gibi

Son düzenleme:
1024 X 1024 hocam, çok kalitesiz bu
Google lens sağ olsun among trees denen oyundan kareymiş meğer, artık benzer fotoğraflar araştırıp arka plan yapmaktan başka seçenek yok gibi
Çözünürlüğü ayarlayabiliyorsunuz normalde, uzun zamandır kullanmadığım için ayarları hatırlamıyorum fakat bir kurcalayın illa ki çıkar. En kötü görev çubuğu ve masaüstü simgelerini gizleyip masaüstünün ekran görüntüsünü alın.

Geri
Yukarı