Çözüldü Wallpaper Engine atölyesinden yüklenen öğe bilgisayara kaydedilebilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

217099

Kilopat
Makaleler
5
Yer
‏‏‏‏‏‏‏‏
Wallpaper Engine Steam atölyesine göz gezdirirken bir öğe gördüm. Hareketli bir duvar kağıdıydı ve çok beğendim. Bunu bilgisayara MP4 olarak kaydedebilir miyim?
Öğenin herhangi bir kaynağı belirtilmemişti, küçük resim bölümünde de sadece resim vardı, yani hareketli olarak görünmüyordu. Bu yüzden direkt oradan kaydedemedim.

Wallpaper Engine içerisinden yüklediğiniz duvar kağıdına sağ tıklayın ve açılan seçeneklerden "Dosya Gezgini'nde Aç" seçeneğine tıklayın, açılan pencerede ilgili duvar kağıdının MP4 formatında dosyası olmalı (bazı istisnalar olabilir).

Screenshot_6.png

Yüklediğin duvar kağıtları SteamLibrary\steamapps\workshop\content\431960 gider.

Wallpaper Engine içerisinden yüklediğiniz duvar kağıdına sağ tıklayın ve açılan seçeneklerden "Dosya Gezgini'nde Aç" seçeneğine tıklayın, açılan pencerede ilgili duvar kağıdının MP4 formatında dosyası olmalı (bazı istisnalar olabilir).

Eki Görüntüle 1144680
Çok teşekkürler arkadaşlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı