War Thunder Alman jetleri nasıldır?

Test uçuşlarında Me 262 denedim. Nedense bana yavaş geldi. En fazla 500'ü gördüm.
Düz uçuşta o motorlarla 500'den yukarıyı görmek için bayağı bir düz uçmak gerekir. Early jetlerde enerji kazanmadan savaşamazsın zaten. Önce 4-5 bine çık sonra test et nasıl olduğunu.

Düz uçuşta o motorlarla 500'den yukarıyı görmek için bayağı bir düz uçmak gerekir. Early jetlerde enerji kazanmadan savaşamazsın zaten. Önce 4-5 bine çık sonra test et nasıl olduğunu.
Evet enerjin olmazsa oturan hedef olursun. F2G'ler bile seni avlar ki bazen dalışlarda bile sana yetişebilirler.

Hocam ben kokpitten hiç vuramıyorum. 0 yeteneğim var kokpitte iken. Ek olarak şu an 200 bin gümüş aslanım var, biraz gümüş aslan kasmam lazım.
sim oynarken mouse ile aim zor olduğu için ben de genelde bomber oynayıp açtım jetleri, ve gümüş aslan kasması benim için de büyük bir sıkıntı. 3-4 aydır oynamıyorum hiç.

SIM oynarken mouse ile aim zor olduğu için ben de genelde bomber oynayıp açtım jetleri, ve gümüş aslan kasması benim için de büyük bir sıkıntı. 3-4 aydır oynamıyorum hiç.

Me 264 var şu an. Onla denerim belki. Parayı da deniz savaşlarında kasıyorum. Torpido ile yüksek seviye muhbirleri vurunca 5000 gümüş aslan veriyordu sanırım.

Geri
Yukarı