War Thunder hangi tanka kasılmalı?

Duman_TR

Hectopat
Daha fazla  
War Thunder oynuyorum yeni yeni alışıyorum. Ancak hangi tanka kasacağımı bilmiyorum. Sovyet kasıyordum ancak tanklarını beğenmedim ya ben oynayamıyorum ya da tanklar kötü. Nedense zırhları delemiyorum ve her seferinde çabucak deliniyorum ya da top çabucak hasar görüyor. Ben delmeye çalışıyorum ancak başarısız oluyorum İsrail tanklarına baktım iyi gibilerdi sizce hangi ülke? Zırhı iyi ve delebilen. Hızı uygun.

War Thunder oynuyorum yeni yeni alışıyorum. Ancak hangi tanka kasacağımı bilmiyorum. Sovyet kasıyordum ancak tanklarını beğenmedim ya ben oynayamıyorum ya da tanklar kötü. Nedense zırhları delemiyorum ve her seferinde çabucak deliniyorum ya da top çabucak hasar görüyor. Ben delmeye çalışıyorum ancak başarısız oluyorum İsrail tanklarına baktım iyi gibilerdi sizce hangi ülke? Zırhı iyi ve delebilen. Hızı uygun.

Çin veya İtalya kas.
Ortaya karışık her şey var ve shermanları daha iyi.

Şuanda yüksek seviyelerde en iyi tankları olanlar Almanya ve Rusya. Eğer Rusya'da halihazırda ilerlediysen devam et. IS-2 ve T34-85'ler çok iyi tanklar. İsrail başlamak istersen de hızlı bir şekilde üst seviyelere çıkarsın ama ben Merkava'ları yavaş buluyorum. Hızlı atik tanklar istiyorsan Almanya'ya başlamalısın.

İsrail'i direkt olarak oynayamazsın, önce diğer ülkelerde belirli bir seviyeye ulaşman lazım. Ben de tank oynamaya yeni başladım sayılır. İlk verilen tanklar iyi değil ayrıca oyunun eşleştirme sistemi de biraz şans işi, karşınıza bir üst seviyeden tanklar gelebilir ve zırhlarını hiç delemeyebilirsiniz. Tank işine girişmeden önce yerli yabancı bir sürü tank tutorial videoları izledim ve Sovyet tankları için her seviyede iyi olduklarını söylüyorlardı. Ben Britanya hafif tanktan ilerleme çalışıyorum, lastik tekerli olanlardan.

Karma olarak İsveç'te güzel bir seçenek ancak başlangıç olarak Almanya'ya da Rusya oynanması lazım. Ancak İsveç hava şu an iyi değil.

Geri
Yukarı