War Thunder nasıldır?

Akira_MR

Decipat
Makaleler
4
Uzun zamandır Steam'de göz kırpan War Thunder'e başlamayı düşünüyorum. Oyun P2W mi? Oyunda sadece tank mı kullanıyoruz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben size diyeyim bu oyuna P2W demeyen zulayada P2W demez siz düşünün.

Yoo bende aktif olarak oynuyorum sovvyet tankları ile T-34 ile neredeyse karşıma gelen tüm rakiplerle kapışabiliyorum. Gidip hafif tankı alıp tiger ile uzak mesafe savaşına girersen tabii ki P2W dersin. Oyunda Premium'un avantajı bir tek daha hızlı para ve XP kasılması.

Yoo bende aktif olarak oynuyorum sovvyet tankları ile T-34 ile neredeyse karşıma gelen tüm rakiplerle kapışabiliyorum. Gidip hafif tankı alıp tiger ile uzak mesafe savaşına girersen tabii ki P2W dersin. Oyunda Premium'un avantajı bir tek daha hızlı para ve XP kasılması.
Siz o tankı açmak için uğraştınız adam gelip parayla aynı güçte bir tankı emek vermeden açıyorsa p2wdir sizin mantığa bakarsak zulada p2w değil.

Aynı güçte değilki beni premium tanklar indirmiyor ki çok nadir geliyor karşıma. Genellikle tigerlardan çekiyorum dert. Hangi ülke ile oynuyorsunuz?
Hocam yeni başladım ben karşıma hep op kişileri atıyor ondan p2w olduğunu düşünüyorum çünkü tankım hareket etmiyo çok ağır mermi değiştirmiyor hasar atmıyor ve tek yiyor. Sovyet ve Alman oynuyorum sizce hangisini geliştirmeliyim?

Hocam yeni başladım ben karşıma hep op kişileri atıyor ondan P2W olduğunu düşünüyorum çünkü tankım hareket etmiyor çok ağır mermi değiştirmiyor hasar atmıyor ve tek yiyor. Sovyet ve alman oynuyorum sizce hangisini geliştirmeliyim?

Sovyet tankları oyun yapımcılarından dolayı bir tık daha güçlü. Ayrıca sanırım siz gerçekleştirilmiş mı ne tank savaşı var ona giriyorsunuz. Basitleştirilmiş tank savaşına girin daha hem daha eğlenceli hem daha rahat oynarsınız. Ayrıca rakip tanka vururken nişangahtaki renklere göre vurun.

Son düzenleme:
Sovyet tankları oyun yapımcılarından dolayı bir tık daha güçlü. Ayrıca sanırım siz gerçekleştirilmiş mı ne tank savaşı var ona giriyorsunuz. Basitleştirilmiş tank savaşına girin daha hem daha eğlenceli hem daha rahat oynarsınız. Ayrıca rakip tanka vururken nişangahtaki renklere göre vurun.

Hocam ben basitleştirilmiş oynuyorum böyle uzaktan bombardıman yaparak tanklara tek atabileceğim bir şey var mıdır? Yüksek menzilde top atışı yapacak bir şey.

Geri
Yukarı