War Thunder takım arkadaşı

YaVuZ kUdReT61

Hectopat
Daha fazla  
War Thunder oynayan arkadaşlarımız vardır elbette Türk olanlar.
Beni oyunda lütfen ekleyin beraber oynayıp kasabiliriz, gelişebiliriz kendimize meydan okuyabiliriz :d
yavuzkudret61.
İsminizi yazınız ekleyeyim.
Klupü tek olan ya da boş olan bir grupta olmayanda -A666a- ya katılabilir hepsi yabancı ama rb çok iyi veriyor :D
Maalesef adımda büyük harfler vardır ama gözükmüyor buradan bakıp ekleyiniz.

Ekran Görüntüsü (17).png
Ekran Görüntüsü (17).png

Son düzenleyen: Moderatör:
War Thunder oynayan arkadaşlarımız vardır elbette Türk olanlar.
Beni oyunda lütfen ekleyin beraber oynayıp kasabiliriz, gelişebiliriz kendimize meydan okuyabiliriz :d
yavuzkudret61.
İsminizi yazınız ekleyeyim.
Klupü tek olan ya da boş olan bir grupta olmayanda -A666a- ya katılabilir hepsi yabancı ama rb çok iyi veriyor :D
maalesef adımda büyük harfler vardır ama gözükmüyor buradan bakıp ekleyiniz.

Eki Görüntüle 862172Eki Görüntüle 862172

PC'yi bıraktım ama belki tekrar başlarım ismim Enver_PasHa eklersen sevinirim Almanya da tiger 2 h da yım Leopard'ı araştırıcam Rusya'da ıs-2 deyim hiç uçak oynamadım ama :D

PC'yi bıraktım ama belki tekrar başlarım ismim Enver_PasHa eklersen sevinirim Almanya da tiger 2 h da yım Leopard'ı araştırıcam Rusya'da ıs-2 deyim hiç uçak oynamadım ama :D

:D ben uçağa kasıyorum. 2 haftada rank 2 fw 190'a geldim şimdi JU-87 D-2'ye kasıyorum

Gir oyuna azcık oyniak Oguzhan_Bey

Geri
Yukarı