War Thunder tank sistemi nasıldır?

HellStalkeR

Kilopat
Merhaba, dün açtığım konuya gelen yanıtlarda sanıyorum gerekli cevapların çoğunu aldım. Ama birkaç sorum daha var Leopard, Tiger ve en solda kalan tank muhbiri ağırlıklı yolu seçtim. Arcade oynuyorum ve tank kasma işini anlamadım WoT gibi düz bir çizgide gitmiyor sanırım. Oyun sonu bir tankın her şeyini araştırdıysam kalan puanlar açılmayı bekleyen tanka mı gidiyor? Ayrıca neden 3 tankla oynayıp bir tane tanka puan aktarabiliyorum? Örneğin şu an soldaki tank muhbirlerinin olduğu yolda bana bir tank geldi daha tier 1 SIG 33 SFL sanırım. 20 saniye yükleme süresi var. Bari tek atsana, atmıyor da nişan almak vs. epey zor. Namlu kısa diye bombeli atıyor. Biraz alışamadım da ben pek sevmedim. Mesela onu oynamadan yine de onun altındaki tankı kasabilir miyim? Görselde anlatmaya çalışacağım bu durumu. Bir de sizce TAM 2C yolunu terk edip KMUS kasmalı mıyım? Zevk alarak oynamak istiyorum. Gepard isimli bir tankın videolarını gördüm. Bayağı emsallerine karşı hasarı iyiydi. Serbest deneyimi illa kartal kullanarak mı normal deneyime dönüştürebiliyoruz? Son sorum ise sizce sadece Leopar ve Tiger tanklarını kasarak oynamak doğru olur mu 3 değil de 2 tank ile oynasam?

Inked7rwkruia6ub61_LI.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı