War Thunder üstünlük işareti nedir?

drogbaformalı

Decapat
War Thunder oynarken uçak inceliyordum ve modifikasyonlar kısmından tılsım kısmının yanında üstünlük işaretini keşfettim nedir acaba?

War Thunder oynamak isteyen varsa 850 saatim var, 1 adet helikopterim ve 2 adet jetim var, mükemmel derecede gerçekçi uçak oynarım, gerçekçi uçak modu oynama sürem 4gün.

Bunları benim hakkımda az da olsa bilginiz olsun, diğer türlü yeni başlamış bir oyuncu sanıp oynamak istemezsiniz diye yazdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Premium hesaba gerek kalmadan 4 çıkartma slotunun tamamını kullanabilmeyi sağlıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Nasıl açabilirim onu?
İstenilen araç ile verilen sayıda düşman savaş dışı bırakılmalı. Sayıları hatırlamıyorum ancak örneğin 2A6 ile 5000 düşman savaş dışı bırakırsanız açabiliyorsunuz vs..

Ben gerek duymadım, en azından kara kuvvetlerinde bu tip çıkartmalar kamuflajı etkiliyor, aracın görünürlüğü artıyor. Çıkartmadan ziyade dekorasyon olarak çalıları kullanırım sıklıkla. Alt tierde çok işe yarasa da, termal görüş sebebiyle top tierde temkinli gidilmediği sürece pek etkisi yok.

İstenilen araç ile verilen sayıda düşman savaş dışı bırakılmalı. Sayıları hatırlamıyorum ancak örneğin 2A6 ile 5000 düşman savaş dışı bırakırsanız açabiliyorsunuz vs..

Ben gerek duymadım, en azından kara kuvvetlerinde bu tip çıkartmalar kamuflajı etkiliyor, aracın görünürlüğü artıyor. Çıkartmadan ziyade dekorasyon olarak çalıları kullanırım sıklıkla. Alt tierde çok işe yarasa da, termal görüş sebebiyle top tierde temkinli gidilmediği sürece pek etkisi yok.
nerden bakıcaz gereksinimlere acaba

Yeni konular

Geri
Yukarı