War Thunder'da çok hasar veren tank önerisi

@Turgineer değerli dostum İngiliz tarafını neden seçtin aşırı merak ettim şu an ben orayı 3.7 Tier'de terk ettim 2 yıl önce oraya kasmıştım sonra bir geldim ne delebiliyorum ne başka bir şey tek yiyor halde buldum kendimi şu an alman tarafından daha umutluyum sen neyi kastın?
1) İngiltere seçmemin sebebi World of Tanks ile tanıştığım A13 Mk.II (WoT'da Cruiser Mk. 4),

1632389103422.png

oyundaki tanklar bana hantal geliyordu ve şansen bulmuştum.

Tek yemen aşırı doğal, nede olsa hafif zırhlı, bu doğasında vardır. Yapman gereken düşman birliklerinden önce muharebe alanına ulaşmak veya tepeleri, binaları kullanarak, hızında yardımıyla kendini belli etmeden düşmanı arkalamak. Ben bunu yapmayı seviyorum.

İngiliz Kruvazörleri hızlıdır ve güçlü, çabuk dolabilen, tepelik arazilerde çok işe yarayan iyi açılara sahip silahlara sahiptir.

2) Ayrıca Churchill'ler de var. Churchill Mk. 7, Tiger 1'e göre çok daha kalın ön zırha sahip ve birçok tanka göre çevik (kendi etrafında dönme, taret kullanışlığı) fakat yavaş ve diğer ağır zırhlılara göre güçsüz, kolay hedef olabilen silah mevcut.

Ayrıca İngiltere'yi merak eden biriyim. Bu da İngiliz Ağacına devam etmemin büyük sebeplerinden biri.

Aslında ben war thunderde tank muhbirlerini pek sevmedim kontrolü acayip zor geldi
İyi bir zırh ve iyi bir silahın elbette bedeli vardır. Bu hız veya çeviklik olabilir.

Son düzenleme:
1) İngiltere seçmemin sebebi World of Tanks ile tanıştığım A13 mk. Iı (wot'da cruiser mk. 4),

Eki Görüntüle 1171737

Oyundaki tanklar bana hantal geliyordu ve şansen bulmuştum.

Tek yemen aşırı doğal, ne de olsa hafif zırhlı, bu doğasında vardır. Yapman gereken düşman birliklerinden önce muharebe alanına ulaşmak veya tepeleri, binaları kullanarak, hızında yardımıyla kendini belli etmeden düşmanı arkalamak. Ben bunu yapmayı seviyorum.

İngiliz kruvazörleri hızlıdır ve güçlü, çabuk dolabilen, tepelik arazilerde çok işe yarayan iyi açılara sahip silahlara sahiptir.

2) ayrıca Churchill'ler de var. Churchill mk. 7, tiger 1'e göre çok daha kalın ön zırha sahip ve birçok tanka göre çevik (kendi etrafında dönme, taret kullanışlığı) fakat yavaş ve diğer ağır zırhlılara göre güçsüz, kolay hedef olabilen silah mevcut.

Ayrıca İngiltere'yi merak eden biriyim. Bu da İngiliz ağacına devam etmemin büyük sebeplerinden biri.

İyi bir zırh ve iyi bir silahın elbette bedeli vardır. Bu hız veya çeviklik olabilir.

Teşekkür sebebim sebebi şahsi yani ben alman tarafında karar kıldım sanırım.

Teşekkür sebebim sebebi şahsi yani ben alman tarafında karar kıldım sanırım.
Diğer tanklardan uzak kalmayı ve mermilerden nasıl kaçıcağınızı biliyorsanız İngiltere hafif zırhlıları iyidir.

Diğer tanklardan uzak kalmayı ve mermilerden nasıl kaçıcağınızı biliyorsanız İngiltere hafif zırhlıları iyidir.

Evet çok ileri seviye olmasa da 3.7'ye kadar kasmıştım keyifli ama bana göre silahları biraz zayıflatılmıştı kararımı verdim Reddit tarafında insanların ne oynadığına baktım ve doğru yolda olduğuma kesin karar kıldım.

Hocam, İngiliz main olarak bir KV-1 (ZiS-5) için 7 dakikamı harcadığım oldu.

Not: İngiliz Çayı kazandı. 🇬🇧

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yenilmeniz veya uzun süre dalaşmanız çok doğal. Tankı en sağlam yerinden vurmaya çalışıyorsunuz. Yanaklar ve orta kısım en sağlamdır. Elinizde sabot yoksa veya düzgün açıya sahip değilseniz delemezsiniz. Elinizde yüksek patlayıcı mühimmat vardı. Kapulaya yapacağınız tek atış tankı yok edecek veya mürettebatı etkisiz hale getirecekti.

Ayrıca yakın zamanda gelen güncellemeyle artık mermilerin bir "hacmi" var. Mermiyi topa atarsanız ya sekecek, patlayacak veya delişinden kaybedecektir.

Tankı en sağlam yerinden vurmaya çalışıyorsunuz.
Hocam, 400 saatte bunu rahatlıkla kavrayabildim. Fakat silah devre dışı kaldığında panik yapmaktan başka birşey yapmadım.

Makinalı Tüfek ve Sis'e abanmamdan belli olmuyor mu? :D

Hocam, 400 saatte bunu rahatlıkla kavrayabildim. Fakat silah devre dışı kaldığında panik yapmaktan başka birşey yapmadım.

Makinalı Tüfek ve Sis'e abanmamdan belli olmuyor mu? :D
Çözüm basit tankınızın silah eri mi ölüyor? Yoksa savaş esnasında ana silahınızdan mı vuruluyorsunuz? Koyun LetGo'ya satın ve yerine tank avcısı alın.

Hocam, oyunu para vermeden oynayacağım. War Thunder oynanır mı? Konsoldan oynayacağım.
Ben de oyunu konsoldan oynuyorum 1 yıldır hiç para vermeden oynadım.Gayet zevkli :D

Yenilmeniz veya uzun süre dalaşmanız çok doğal. Tankı en sağlam yerinden vurmaya çalışıyorsunuz. Yanaklar ve orta kısım en sağlamdır. Elinizde sabot yoksa veya düzgün açıya sahip değilseniz delemezsiniz. Elinizde yüksek patlayıcı mühimmat vardı. Kapulaya yapacağınız tek atış tankı yok edecek veya mürettebatı etkisiz hale getirecekti.

Ayrıca yakın zamanda gelen güncellemeyle artık mermilerin bir "hacmi" var. Mermiyi topa atarsanız ya sekecek, patlayacak veya delişinden kaybedecektir.

Sevgili dostum peki bana Muhimmatlar hakkında görselli bir anlatım yapabilir misin WOT'da Normal mermi, Zırh Delici mermi, Patlayacı Mermi bir de Gold olarak paralı mermi vardı bunda Sabot mabot anlayamadım ben merminin resmine bakıyorum en kalın zırhı delme işareti olanı seçiyorum :D
Hocam alman tarafında her tankın oynanış tarzı var 5 derecelik açı bile hayat kurtarır.
Ama ben biraz deliydim kv-2 alıp tek atıyordum fantezi işi.

Kv-2 tartışmasız çok keyifli bir araç eminim War Thunder'de de öyledir alman tarafında şu anlık tatmin edici 1.3 seviyelerindeyim ileride de tank muhbirleri dışında üzecek bir tank göremedim şimdilik.
Çözüm basit tankınızın silah eri mi ölüyor? Yoksa savaş esnasında ana silahınızdan mı vuruluyorsunuz? Koyun Letgo'ya satın ve yerine tank avcısı alın.

Tank avcıları durup ateş ederken çok zor hedef alıyor, binalı bölgelerde düşman defansif oynarsa gir çık yapamıyoruz zırhı berbat hızı idare eder çoğu tank muhbirinin yükleme süreleri çok fazla War Thunder'da bu bence dez avantajında ötesinde sen neden önerdin bro merak ettim doğrusu.

Yeni konular

Geri
Yukarı